Traşsız Saç Ekimi Fiyat

Traşsız Saç Ekimi Fiyat

Traşsız saç ekimi fiyat hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler öncelikli olarak kliniğimiz Este Sağlık ile iletişime geçerek süreç hakkında detaylı bilgi alabilir. Ve kendilerine en uygun saç ekimi yöntemini uzmanlarımız tarafından belirleyebilirler.

Tıraşsız FUE saç ekimi (UFUE) olarak da adlandırabileceğimiz bu yöntem; günümüzde pek çok kişinin görünüm açısından tercih etmeye ağırlık verdiği bir tekniktir. Sosyal yaşantıya daha çabuk dönmek istediğiniz için başınızı tıraş etmekten endişe duyuyorsanız veya uzun saçlara sahip olmayı tercih ediyorsanız, bu sizin için uygun bir saç ektirme seçeneği olabilir.

Bu yöntem sayesinde saçınızı kazıtmadan saç ekimi yaptırabilirsiniz. Tıraşsız bir FUE saç ekimi (UFUE), standart bir FUE saç ekimi ile aynıdır. Tek fark, işlemden önce kafanızın daha azını tıraş etmeniz veya hiç tıraş etmeniz gerekmemesidir.

Traşsız Saç Ekimi Kimlere Yapılır

  • Hızlı bir şekilde işe ve sosyal yaşantıya dönmesi gereken kişiler,
  • Saçlarının yeniden çıkmasını beklemeyi göze alamayan kişiler,
  • Diğer insanların saç ekimi yaptırdığının farkına varmasını istemeyen kişiler,
  • Hem işlem sırasında hem de sonrasında orijinal saçlarını aynı stil ve uzunlukta tutmak isteyen kişiler Traşsız Saç Ekimi işlemini göz önünde bulundurabilirler.

Traşsız Saç Ekimi Nasıl Yapılır | Traşsız Saç Ekimi Fiyat

Hem erkeklerin hem de kadınların tercihi olan tıraşsız FUE saç ekimi, geleneksel FUE tekniğine oldukça benzer. Tek fark, hastaların saçlarını kesmek veya tıraş etmek zorunda kalmaması veya küçük bir bölgenin traş edilmesidir. Donör ve alıcı bölgenizi kapatmak mümkündür ve kimse saç ekimi yaptırdığınızı öğrenemez. Geri kalan işlem, tüm saç ekimi işlemlerinde olduğu gibi ilerlemektedir.
Operasyonunuz her zaman olduğu gibi donör bölgenizin kontrol edilmesi ve planlanması ile başlayacaktır. Doktorunuz planlamanızı bitirdiğinde saç köklerinizin alınması için donör bölgenize anestezi uygulayacak ve sürece devam edecektir.

Traşsız saç ekimi fiyat nelere göre değişiklik gösterir? İstanbul’daki kliniğimiz Este Sağlık ile iletişime geçerek Traşsız saç ekimi fiyatları 2023 hakkında vakit kaybetmeden bilgi alın.