Saç ekimi Ve Tedavileri

Este Sağlık

Saç Ekimi Özgüvenin Yeniden İnşası!

 

Biz, deneyimli ekibimiz, yenilikçi teknolojimiz ve hasta odaklı yaklaşımımızla öne çıkıyoruz. Her bir hasta için kişiye özel çözümler sunarak doğal ve estetik sonuçlar elde etmemizle biliniyoruz.

Saç ekimi sürecimiz, en son teknoloji ile desteklenen, düşük riskli ve minimal invaziv prosedürler içerir. Hasta memnuniyetine odaklanmış bir ekip ve özenli takip sürecimizle, her adımda konforunuzu ve güvenliğinizi ön planda tutuyoruz.

Bizimle çalışmak, sadece saç ekimi değil, aynı zamanda size özel bir tedavi planı, şeffaf maliyetler, ve uzman bir ekiple çalışmanın huzurunu sunar. Deneyimimiz ve başarı hikayelerimizle, saç ekimi konusundaki ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap veriyoruz.
 
 

 

 

MÜKEMMEL değerlendirme
112 değerlendirmeler göre.
Yaklaşık 3 yıl önce saç ekimi yaptırdım ve iyikide yaptırmışım dışardan bakınca ekim olduğuna inanmak çok zor çok ama çok memnunum ve ayrıca Hocamız Adem bulut ve estesağlık ekibine sonsuz teşekkür ederim ???? ☺️
Rıfat Yuzucu
Rıfat Yuzucu
2023-12-22
Bir yıl önce bu zamanlar saç ektirdim. Adem bey operasyon öncesi sonrası ve takip döneminde oldukça yardımcı oldu. Prp ve bakım döneminde Murat hocam çok ilgilendi ve işini özenle yaptı. Saçlarımdan oldukça memnunum hem doğal hem sık. Tüm ekibe teşekkürler
E Y
E Y
2023-12-18
Başta Esta sağlık yöneticileri ve çalışma arkadaşlarının sürecin en başından sonuna kadar ilgi ve alakalarını eksik etmedikleri için teşekkür ederim. Sıkıntısız ve rahat bir süreç geçirdik. Emeklerinden ve ilgisinden dolayı Murat Bey’e de ayrıca teşekkürler etmek isterim. İşlerini layıkıyla yapıyorlar.
cebrail kaya
cebrail kaya
2023-11-30
10 ay önce saç ekimi yaptırdım. Sonuç beklentimin çok çok üzerinde oldu ben çok mutlu ve pozitif bir hayata döndüm. İşlem öncesi ve sonrası tüm süreçte arkadaşlar çok çok ilgiliydiler. Özellikle Adem beye teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim.
Burak Çit
Burak Çit
2023-11-26
Gayet memnun oldum prp ve mezoterapi tedavisi aldım saç dökülmelerimi ciddi ölçüde azalttı,tavsiye ederim.
Furkan Babur
Furkan Babur
2023-11-09
Ocak 2023 de saç ekimi yaptırdım. Saçlarım çok seyrekti. 6 ayda çok sık ve ekim yapıldığı anlaşılmayacak seviyeye geldi. Saç alınan yerde ise fazla iz kalmadi. Ben tavsiye ederim, cok memnun kaldım
Soner Samet Kalaycı
Soner Samet Kalaycı
2023-08-21
Hijyenik ortamda, tecrübeli personelleri ile sağlık ön planda bir kaliteli hizmet. Özellikle Mehtap Hanım ve Murat beyden ziyadesiyle memnun kaldık. Ellerine emeklerine sağlık. Herkese tavsiye ederim.
Murat ÖNCÜ
Murat ÖNCÜ
2023-08-20

Hemen WhatsApp butonuna tıklayarak,

Uzmanlarımızdan destek alabilir ve özel indirimlerden hemen faydalanabilirsiniz.