Tuzla Saç Ekimi

Dhi Saç Ekimi

Dhi saç ekimi İngilizce açılımı olan Direct Hair Implantation olarak adlandırılan tekniktir. Doğrudan Saç Ekimi tekniği olarak bilinmekte olan ve sıklıkla tercih edilen bu saç ekimi tedavi yöntemi Este Sağlık tarafından başarılı şekilde gerçekleştirilmektedir.

15 yıldır saç ekimi sektöründe yer almakta olan firmamız; 2016’da resmi olarak Este Sağlık’ın kuruluşunu gerçekleştirmiştir. Bizleri tercih eden danışanlarımızın hem memnuniyetini hem de sağlıklarını ilk planda tutmaktayız. Her zaman daha iyiyi ve ileriyi hedefleyen profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile Este Sağlık; sertifikalı ve tam teşekküllü hastanelerde operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Bu sayede en iyi sonuçları alarak hayalinizdeki görünüme kavuşmanızda destekçi Este Sağlık; detaylı analizler ve muayeneler sonucunda birebir kişiye özel çözümler sunmaktadır.

DHI Saç Ekimi Nedir

Kadın veya erkek fark etmeksizin lokal anestezi yöntemi kullanılarak uygulanmakta olan DHI saç ekim tekniği; özellikle saç kaybının tamamen yaşanmadığı veya işinin saç tıraşını talep etmediği durumlarda tercih edilmektedir. Bu yöntemle ilk olarak saç kökleri rahatlatılmakta ve ardından özel ve son derece ince bir implant kalemi kullanılarak kanal açma ve ardından da saç ekim işleminin gerçekleşmesi tamamlanır.

Sağlıklı deriye hiçbir şekilde zarar vermeden DHI Saç Ekimi işlemini gerçekleştiren ekibimiz; hayallerinizdeki görünüme ve özgüveninize olabildiğince konforlu ve hızlı şekilde ulaşmanıza destek olmaktadır.

DHI Saç Ekimi Fiyat

Kişilerin saç yapısı; doğru saç ekim tekniğinin belirlenmesinde fazlasıyla önem taşımaktadır. Toplam iki aşamada tek seansta dahi tamamlanabilmekte olan son derece konforlu DHI Saç Ekimi tedavisi 2022 fiyatları için firmamız Este Sağlık ile iletişime geçebilirsiniz.

DHI Saç Ekimi Yapan Merkezler

İstanbul saç ekimi merkezleri arasında yer almakta olan firmamız Este Sağlık; saç, sakal ve kaş ekimi tedavilerini kişiye özel olarak özenle gerçekleştirmektedir. Sağlığınızı her daim ön planda tutan Este Sağlık ile iletişime geçerek sizler de hayalinizdeki görünüme en kısa sürede güvenle kavuşun.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.