Hakkımızda

Vizyonumuz & Misyonumuz

eSTE SAĞLIK

Önce sağlık ilkesiyle, Saç ekimi ve Estetik alanında güncel ve en yeni teknoloji, konusunda Uzmanlaşmış doktorlarımız, tecrübeli akademik kadromuz ve nitelikli ekibi bir araya getirerek, tam teşekküllü hastanelerimizde, tam donanımlı ameliyathanelerimiz de 11 yıldır faaliyet gösteren

Uluslararası sağlık hizmetini sunan bir kuruluştur. Saç ekimi ve Estetik uygulamalarında Uluslararası kalite standartlara ulaşıp ISO 9001-2008 sertifikasını alarak sunduğu sağlık hizmeti kalitesini tescillemiştir. Ülkemize, yurt dışından sağlık turizmi amacıyla gelen misafirlerimize sağlık hizmetlerinin yanı sıra, havalimanından karşılama, konaklama, tercüman eşliğinde İstanbul’un tarihi ve kültürel zenginliklerini de görme fırsatını sağlayarak, konuklarımızı VIP kalitesinde ağırlamaktayız. 100’e yakın irtibat ofisleriyle dünya coğrafyasında hedeflenen bilinirliğe ulaşma çalışmaları ile kalite yolculuğuna devam etmekte ve JCI akreditasyon çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyon, Vizyon

HERŞEYİN BAŞI SAĞLIK 

Şüphesiz sağlık bize verilen en büyük nimettir. Sağlığımızı korumanın en etkili faktörü doğal yaşamdır. Tıpkı iyi bir Saç ekiminde Sık & Doğal Saç Ekimi tekniklerinin uygulandığı gibi Sık & Doğal Saç Ekim’i kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olur. Kendinize güveninizi artırır. Hayata bakışınız değişir. Saçlı haliniz, saçsız halinizden oldukça genç görünür. Genç olmakta insana mutluluk verir. Zamanında kaybettiğiniz saçlarınıza üzülmektense Sık & Doğal Saç ekimi yaptırarak daha mutlu olabilirsiniz. Sağlıksız bir hayatla asla mutlu olamayız Este Sağlık olarak Önce Sağlık ilkesiyle hareket etmeyi kendimize insani ve vicdani bir görev olarak benimsedik.

SAĞLIKLI HAYAT, KALİTELİ YAŞAM

Sık & Doğal Saç Ekimi

MİSYONUMUZ: Güncel teknolojiyi yetkin olarak kullanan ekibimiz, doğru teşhis ve doğru bilgi veren müşteri beklentilerini çok iyi analiz ederek iş ve yaşam kalitelerini arttırmaktır. Estetik ve saç ekimi alanında vermiş olduğumuz hizmetlerle kişilere mutluluk vererek en öncelikli misyonumuz hastalarımıza en kaliteli ve en özel hizmeti sunmaktır.

VİZYONUMUZ:Estetik ve saç ekimi alanında ulaşılmış hedeflerimiz ile sürekliliği sağlayarak işini en iyi yapan, en saygın, en güvenilir; tüm dünyada öncü ve tercih edilen referans kurum olmaktır.

Önce Sağlık, Este Sağlık

Estetik ve saç ekimi alanında vermiş olduğumuz hizmetlerle kişilere mutluluk vererek en öncelikli misyonumuz hastalarımıza en kaliteli ve en özel hizmeti sunmaktır.