Hakkımızda

Vizyonumuz & Misyonumuz

eSTE SAĞLIK

Este Sağlık, “Önce Sağlık” ilkesiyle; saç ekimi ve estetik alanında güncel ve en yeni teknolojiyi kullanmaktadır. Konusunda uzmanlaşmış doktorlarımız, tecrübeli akademik kadromuz ve nitelikli ekibimizle tam teşekküllü hastanelerimizle ve donanımlı ameliyathanelerimizde 11 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Uluslararası sağlık hizmeti sunan bir kuruluş olarak Este Sağlık, saç ekimi ve estetik uygulamalarında uluslararası kalite standartlara ulaşıp ISO 9001-2008 sertifikasını alarak sunduğu sağlık hizmeti kalitesini tescillemiştir. Ülkemize, yurt dışından sağlık turizmi amacıyla gelen misafirlerimize sunulan sağlık hizmetlerinin yanı sıra; havalimanından karşılama, konaklama, tercüman eşliğinde İstanbul’un tarihi ve kültürel zenginliklerini de görme fırsatını sağlayarak konuklarımızı VIP kalitesinde ağırlamaktayız. 100’e yakın irtibat ofisleriyle dünya coğrafyasında hedeflenen bilinirliğe ulaşma çalışmaları Este Sağlık, kalite yolculuğuna devam etmekte ve JCI akreditasyon çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyon, Vizyon

HERŞEYİN BAŞI SAĞLIK 

Şüphesiz ki sağlık, bizlere verilen en büyük nimettir. Sağlığımızı korumanın en etkili faktörü de doğal yaşamdır. Sağlıksız bir hayat yaşayarak mutlu olmamız asla mümkün değildir. Bu sebepten de Este Sağlık olarak, ilk başta da değindiğimiz gibi “Önce Sağlık” ilkesiyle hareket etmeyi kendimize insani ve vicdani bir görev olarak benimsedik. Kişilerin bireysel olarak mutsuz oldukları alanlarda onları daha mutlu ve sağlıklı olacakları görüntüye kavuşturmak bizim nihai hedefimizdir. İyi bir saç ekimi süreci için Sık & Doğal Saç Ekimi tekniklerinin uygulanması, hastalarımızın daha iyi ve mutlu hissetmesine yardımcı olur. Kendilerine olan güvenleri artar ve hayatlarına olan bakışları değişir. Saçlı halleri, saçsız hallerinden oldukça genç görünen hastalarımız bu süreçte daha öz güvenli ve mutlu hissedebilmektedir. Özetle, zamanında kaybettikleri saçlara üzülmektense Sık & Doğal Saç ekimi yaptırarak daha mutlu olabilmeleri mümkündür.
 
MİSYONUMUZ:Güncel teknolojiyi yetkin olarak kullanan ekibimiz, doğru teşhis ve doğru bilgi veren müşteri beklentilerini çok iyi analiz ederek iş ve yaşam kalitelerini arttırmaktır. Estetik ve saç ekimi alanında vermiş olduğumuz hizmetlerle kişilere mutluluk vererek en öncelikli misyonumuz hastalarımıza en kaliteli ve en özel hizmeti sunmaktır.
 
VİZYONUMUZ:Estetik ve saç ekimi alanında ulaşılmış hedeflerimiz ile sürekliliği sağlayarak işini en iyi yapan, en saygın, en güvenilir; tüm dünyada öncü ve tercih edilen referans kurum olmaktır.

Önce Sağlık, Este Sağlık

Estetik ve saç ekimi alanında vermiş olduğumuz hizmetlerle kişilere mutluluk vererek en öncelikli misyonumuz hastalarımıza en kaliteli ve en özel hizmeti sunmaktır.