Hakkımızda

Önce sağlık ilkesiyle, Saç ekimi ve Estetik alanında güncel ve en yeni teknoloji, konusunda uzmanlaşmış doktorlarımız, tecrübeli akademik kadromuz ve nitelikli ekibi bir araya getirerek, tam teşekküllü hastane ortamında, donanımlı ameliyathanelerimizde 16 yıldır faaliyet gösteren uluslararası sağlık hizmetini sunan bir kuruluştur.

Saç ekimi ve Estetik uygulamalarında uluslararası kalite standartlara ulaşıp ISO 9001-2008 sertifikasını alarak sunduğu sağlık hizmeti kalitesini tescillemiştir. Ülkemize yurt dışından sağlık turizmi amacıyla gelen misafirlerimize sağlık hizmetlerinin yanı sıra, havalimanından karşılama, konaklama, tercüman eşliğinde İstanbul’un tarihi ve kültürel zenginliklerini de görme fırsatını sağlayarak, konuklarımızı VIP kalitesinde ağırlamaktayız. 100’e yakın irtibat ofisleriyle dünya coğrafyasında hedeflenen bilinirliğe ulaşma çalışmaları ile kalite yolculuğuna devam etmekte ve JCI akreditasyon çalışmalarını sürdürmektedir.

HERŞEYİN BAŞI SAĞLIK
Şüphesiz sağlık bize verilen en büyük nimettir. Sağlığımızı korumanın en etkili faktörü doğal Yaşamdır.
Tıpkı iyi bir Saç ekiminde Sık&Doğal Saç Ekim’i tekniklerinin uygulandığı gibi Sık&Doğal Saç Ekim’i kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olur. Kendinize güveninizi arttırır. Hayata bakışınız değişir. Saçlı haliniz, saçsız halinizden oldukça genç görünür. Genç olmakta insana mutluluk verir. Zamanında kaybettiğiniz saçlarınıza üzülmektense Sık&Doğal Saç ekimi yaptırarak daha mutlu olabilirsiniz.
Sağlıksız bir hayatla asla mutlu olamayız Este Sağlık olarak
“Önce Sağlık” ilkesiyle hareket etmeyi kendimize insani ve vicdani bir görev olarak benimsedik.

SAĞLIKLI HAYAT, KALİTELİ YAŞAM
Sık&Doğal Saç Ekimi

MİSYONUMUZ
Güncel teknoloji yetkin ekip önce sağlık ilkesiyle doğru teşhis ve doğru bilgi veren müşteri beklentilerini çok iyi analiz ederek iş ve yaşam kalitelerini artırmaktır.
Estetik ve Saç ekimi alanında vermiş olduğumuz hizmetlerle kişilere mutluluk vererek Sık&Doğal Saç ekimi ve estetik alanında en kaliteli ve en özel hizmeti sunmak.

VİZYONUMUZ
Estetik ve Saç ekimi alanında Ulaşılmış hedeflerimiz ile sürekliliği sağlayarak işini en iyi yapan, en saygın, en güvenilir. Tüm Dünyada öncü ve tercih edilen referans kurum olmak.