Pendik Saç Ekimi

Pendik Saç Ekimi

Pendik saç ekimi hakkında en çok merak edilen sorulara güvenilir, doğru ve hızlı yanıt alabileceğiniz Este Sağlık uzmanları ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Peki ya saç ekimi ağrılı mıdır? İyi haber şu ki, hayır saç ekimi ağrılı değildir. İşlem sırasında, kafa derinizde cerrahın odaklanacağı bölge lokal anestezik ile uyuşturulacaktır. Bu nedenle işlem sırasında hafif bir baskı veya hareket hissi hissedebilirsiniz ancak prosedür ağrılı değildir. Ancak çoğu ameliyat sonrası iyileşmede olduğu gibi, vücudunuz iyileşmeye ve toparlanmaya başladığında kesi noktalarında rahatsızlık veya ağrı hissedebilirsiniz. Tıbbi ekibimiz ağrıyı yönetmenin en iyi yollarını ve olumsuz yan etki veya reaksiyon riskini en aza indirmenin diğer yollarını sizlere süreç öncesinde detaylı şekilde iletecektir.

 

Saç Ekimi Nedir

Saç ekimi, başın bir bölgesinden greft yani saç kökü alarak ihtiyaç duyulan bölgeye ekilmesi yöntemidir. Başın seyrelmiş bölgesine saç ekimi işlemi yapmak cerrahi bir prosedürdür. Bu prosedürler, kafa derisindeki yaş, hastalık veya yaralanma nedeniyle kaybedilen saçları eski haline getirebilir. Ayrıca incelmiş, zayıflamış ve azalmış saçlar ile kel noktaların görünümünü de iyileştirebilirler. Doktorlar saç ekimini saç dökülmesine neden olan alopesi tedavisi olarak da önerebilmektedir.

Saç ekimi, saç dökülmesi için etkili bir tedavi olabilir, ancak herkes için uygun değildir. Saç ekimi yaptırıp yaptırmamaya karar vermeden önce artıları ve eksileri mutlaka düşünün.

 

İstanbul Saç Ekimi

İstanbul saç ekimi kliniği olarak hizmet vermekte olan Este Sağlık, Anadolu Yakası’nda Pendik saç ekimi merkezi arayışında olan herkesin güvenilir tercihidir.

Uzman ekibimiz tam teknoloji destekli en yeni saç ekim yöntemleri olan FUE, DHI, Safir Fue yöntemlerini kişiye özel analizler ile belirleyerek uygulamaktadır. Böylelikle beklentinize ve anatominize en uygun saç görünümüne garantili şekilde kavuşabilirsiniz. Vakit kaybetmeden Este Sağlık’a sosyal medya hesaplarımız veya web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.