Üsküdar Saç Ekimi

Üsküdar Saç Ekimi

Üsküdar saç ekimi işlemi yaptırmayı düşünen kişilerin güvenle tercih etmekte olduğu Este Sağlık, oldukça avantajlı ve kapsamlı saç ekim paketleri sunmaktadır. Tüm saç ekim süreci boyunca yanınızda olacak olan uzman ekibi ile saç ekim merkezimiz, hava alanı karşılamanız dahil pek çok fırsatı sizlere sağlamaktadır.

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda Üsküdar saç ekimi tedavisi ve bakımını garantili şekilde gerçekleştirmekteyiz. Peki ya garantili saç ekimi nedir? Saç ekiminde garanti verilebilir mi? Bu gibi oldukça dikkat çeken konularda doğru bilgi almak için uzman ve güler yüzlü ekibimize ulaşabilirsiniz.

 

Saç Ekimi Nasıl Yapılır

Saç ekimi genellikle saç çıkarmayı vaat eden saç restorasyon ve saç bakımı ürünlerinden daha başarılı bir yöntemdir. Ancak unutmayın ki saç ekimi işlemi için herkes uygun bir aday olmayabilir. Doğal olarak saçlarınız dökülüyorsa veya inceliyorsanız ya da bir yaralanma nedeniyle saçlarınız döküldüyse, çoğunlukla saçlarınızı eski haline getirmek için saç ekimini göz önünde bulundurabilirsiniz.

Saç ekimi işlemini yaptırmayı düşündüğünüzde en doğru adım, kliniğimizi ziyaret ederek yüz yüze bir muayene ve analiz gerçekleştirmeniz olacaktır. Çünkü kişiye özel saç ekimi işlemi gerçekleştirmekte olan uzman ekibimiz, sizlere en uygun olacak saç ekim yöntemini ve süreci detaylı şekilde planlayarak sizlere bildirecektir.

 

Saç Ekimi Sonrası Hangi Şampuan Kullanılır

Saç ekimi sonrasında ilk yıkama ve bakım süreçlerinizde Este Sağlık’ın uzman ekibi sizleri detaylı şekilde bilgilendirecek ve yanınızda olacaktır.

Uzman sağlık ekibimizin takviye niteliğinde sizlere vereceği ilaçları doğru biçimde kullanmanız süreci doğru şekilde tamamlamanız ve riskleri minimumda tutmak için önem arz etmektedir. Bunun yanı sıra saç ekimi sonrası süreç kapsamında kullanacağınız uygun şampuan ve losyonlar sizlere Este Sağlık tarafından temin edilecektir. İlk yıkama sonrasında kullanacağınız ürünler ve doğru yöntem hakkında endişelenmenize gerek yok. Kliniğimizi ziyaret etmeniz sizler için yeterli olacaktır.