Üsküdar Saç Ekimi Merkezleri

Üsküdar Saç Ekimi Merkezleri

Üsküdar saç ekimi merkezleri arasında garantili saç ekimi işlemi sunması ile öne çıkan Este Sağlık, tüm dünyadan yerli, yabancı ziyaretçileri ile buluşmaya devam etmektedir.

Biliyoruz ki çoğu durumda saç dökülmesi, saç derisinde kısmen veya tamamen saç dökülmesinin olduğu bir durum olan kelleşmeye yol açar. Bu genellikle bir kişinin güvenini azaltabilir ve düşük benlik saygısına neden olabilir. Bununla birlikte, saçı geri kazandıran birçok tedavi vardır ve en yaygın olanı saç ekimi tedavisidir.

Peki ya Üsküdar saç ekimi merkezleri arasında sıklıkla tercih edilmekte olan Este Sağlık sizlere saç ekim alanında ne gibi fırsat ve avantajlar sunmaktadır?

 

Saç Ekimi Merkezleri

Saç ekimi, vücudun sağlam saç köküne sahip bir bölgesinden sağlıklı saç köklerinin alınmasını ve bunların tam anlamıyla saç kökleri olmayan bölgelere ekilmesini içerir. Minimal invaziv bir cerrahi prosedürdür. Uzun süreli bir saç restorasyon tedavisidir ve saç ekiminde gelişen teknoloji sayesinde yaygın kullanılan etkili pek çok yöntem bulunmaktadır. Dermatolog veya uzman kişi, donör bölgeden sağlıklı saç foliküllerine sahip cilt hücrelerini özenle toplar ve alıcı bölge olarak bilinen kel bölgeye aşılamasını/nakletmesini sağlar.

Saç ekimi, genellikle sertifikalı dermatologlar ve uzmanlar tarafından yapılan veya uygulanan bir işlemdir.

 

Saç Ekimi İstanbul

Saç Ekimi Nasıl Gerçekleştirilir? Saç Ekimi Yöntemleri Nelerdir? Hangi Saç Ekimi Tekniği Daha Etkilidir? Saç ekimi, sağlıklı saç köklerinin donör bölgeden alıcı bölgeye nakledilmesi işlemidir. Saç ekiminin farklı şekilde gerçekleştirildiği çok yaygın tercih edilen 3 yöntem vardır.

Este Sağlık saç ekim merkezinde de başarılı şekilde uygulamakta olduğumuz saç ekim yöntemleri arasında;

  • FUE Saç Ekimi
  • DHI Saç Ekimi
  • Safir Fue Saç Ekimi
  • Traşsız Saç Ekimi teknikleri yer almaktadır.