Ümraniye Saç Ekimi

Ümraniye Saç Ekimi

Ümraniye saç ekimi işlemi için güvenle tercih edebileceğiniz saç ekim merkezi Este Sağlık, kişiye özel saç ekim yöntemleri ile %100 memnuniyet elde ederek hizmetine devam etmektedir.

Yıllarca saç dökülmesinden muzdarip olduktan sonra, saçınızı ve özgüveninizi geri kazanmak için büyük bir adım atmanızın zamanı geldi! Çok miktarda araştırmadan kaç tane saç greftine ihtiyacınız olacağına karar vermeye kadar, saç ekimi yaptırmak için gerekli tüm adımları birlikte atıyoruz!

Saç ekim sürecinizin tamamında yanınızda olacak olan deneyimli ve uzman ekibi ile Este Sağlık, garantili saç ekimi fırsatı sunan tek saç ekimi merkezi olmanın gururunu yaşamaktadır. Sizler de bu avantajlı ve güvenilir saç ekimi tedavisinden yararlanan danışanlarımız arasında yer almak isterseniz, Ümraniye saç ekimi arayışında olduğunuzda vakit kaybetmeden bizlere ulaşın.

 

Saç Ekimi Nedir

Saç ekimi, genetik, zamansal veya çevresel faktörlere bağlı olarak saç kaybı yaşayan ve saç görünümünden memnun olmayan kişilerin tercih edebileceği bir estetik ve medikal işlemdir.

Saç ekim ameliyatı, kafanızın arkasından ve yanlarından küçük bir saç derisi şeridinin çıkarılmasını veya saç köklerinin alınmasını içerir. Bu donör bölge, hayatınız boyunca uzayacak saçları barındırmaktadır. Şeridin alındığı alan dikkatlice kapatılır ve genellikle kalan saçlar arasında tamamen gizlenen çok ince bir çizgi oluşur.

 

Saç Ekimi Sonrası Hangi Şampuan Kullanılır

Saç ekimi sonrası bakım ve iyileşme süreci, klinikten çıktığınızda başlayan ve sağlıklı saçlarla biten saç ekimi yolculuğunuzun son kısmıdır. Saç ekiminden sonra saç greftlerinin güvenli hale gelebilmeleri ve köklerin normal şekilde büyüyebilmeleri için doğru şekilde bakılmaları çok önemlidir. Yara izini azaltmak için prosedürü takip eden ilk birkaç hafta egzersiz yapmaktan kaçınmanız gerekecektir.

Sağladığımız bakım sonrası paketler, yeni ekilen saçlarınızı korumak için ihtiyaç duyduğunuz ilaçları ve malzemeleri içerir ve size eve götürmeniz için ayrıntılı bakım talimatlarını sağlarız.