Ümraniye Saç Ekimi Merkezleri

Ümraniye Saç Ekimi Merkezleri

Ümraniye saç ekimi merkezleri arasında yer almakta olan Este Sağlık; garantili saç ekimi gerçekleştirmesi sebebi ile sıklıkla ve güvenle tercih edilmektedir.

Peki saç ekimi yaptırmak nasıl bir şey? İşleminizin sabahı, cerrah ve ekibi tarafından karşılanacak ve işlem ve diğer ayrıntılar hakkında konuşulacaksınız. Onayınızı verdikten sonra, siz ve cerrahınız, cerrahınızla ilk görüşmelerinizde tartışılanlardan memnun kalmanızı sağlamak için planlanan saç çizginizi tekrar ayrıntılı olarak çizeceksiniz. Bunu takiben, ekstraksiyon ve implantasyon bölgelerinin hazırlığının başlayacağı kişiselleştirilmiş bir cerrahi odaya geçeceksiniz.

İster TV izlemek, ister müzik dinlemek, ister aromaterapi ile rahatlamak isteyin; prosedür boyunca sizi olabildiğince rahat ettirmek için her şey yapılacaktır. Başınızın arkasını uyuşturmak için size lokal anestezik enjeksiyonları ve gerekirse ağrı kesici ilaç tabletleri verilecektir. Rahat olduğunuzda, saç ekimi işlemi için foliküllerin dikkatli bir şekilde çıkarılması ile süreç başlayacaktır.

 

Saç Ekimi Merkezleri

Çoğu saç ekimi başarılıdır, ancak saçın kökleşesi ve çıkmaya başlaması dokuz ay kadar sürebilir. Ekilen saçların birkaç ay sonra dökülmesi ve ardından yeniden çıkması alışılmadık bir durum değildir. Saçlar yeniden çıkmaya başladığında, doğal görünmelidir çünkü saçlar normalde o bölgede uzayacakları yönde ekilir. Çoğu yara izi saçla kaplıdır ve görülmesi zor olacaktır. Herhangi bir görünür yara izi kalıcı olabilmektedir. Fakat günümüzde tercih edilen en yeni saç ekim yöntemleri sayesinde bu izler zamanla solmakta ve kaybolmaktadır.

Yalnızca saç ekim süreciniz boyunca sabırlı olmalı ve Este Sağlık’ın uzman ekibine güvenmelisiniz.

 

İstanbul Saç Ekimi

Türkiye’nin sağlık turizminde oldukça gelişmiş ve tercih edilen merkezi haline gelen İstanbul’da Anadolu Yakası’nda hizmet vermekteyiz. Este Sağlık olarak bizler, yurt içi – yurt dışı fark etmeksizin tüm danışanlarımızı kusursuz şekilde ağırlamakta ve garantili saç ekimi işlemi sunmaktayız.

Ümraniye saç ekimi merkezleri arasında yer alan Este Sağlık’a dilediğiniz her an hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.