Tuzla Saç Ekimi

Tuzla Saç Ekimi

Tuzla saç ekimi arayışında olan tüm ziyaretçilerimizi güler yüzlü şekilde karşılayan uzman ekibimiz ile Este Sağlık olarak yolumuza başarılı şekilde devam etmekteyiz.

Saç ekimi işlemi yaptırmayı düşünen danışanlarımızın sıklıkla merk ettiği ve sorduğu sorular arasında ‘’ Saç ekimi ne kadar sürer ? ‘’ sorusu gelmektedir. Bu işlem dört saat veya daha uzun sürebilir. Erimeyen dikişleriniz varsa işlemden yaklaşık on gün sonra alınacaktır. Çoğu hasta herhangi bir sorun olmadan evde dinlenip iyileşebilir. Prosedürü takip eden günlerde, işlem sonrası bakımınız hakkında size net ve kolay talimatlar verilecektir.

 

Saç Ekimi Nasıl Yapılır

Saç ekimi, sağlıklı saç köklerinin kafa derisinin bir kısmından, genellikle başın arka veya yan kısımlarından, kafa derisindeki saçsız bir bölgeye taşınması işlemidir. Prosedür, genetik ve hormonal saç dökülmesinin yanı sıra bir yaralanma veya daha nadir bir durumun sonucu olan saç dökülmesini tedavi etmek için kullanılır. Birçok erkek, saç ekimi yaptırmanın daha genç bir görünüme kavuşabileceğini, özgüvenlerini ve esenliklerini artırabileceğini bulmuştur.

Saç ekim işleminizi mutlaka eğitimli ve alanında uzman bir cerrah gerçekleştirmelidir. Ameliyat yapılırken ağrı hissetmemenizi sağlamak için genellikle işlem başlamadan önce size lokal anestezi verilir. Saç ekiminde en yaygın üç yöntem ise FUE, DHI ve Safir FUE yöntemleridir. Bunlar arasından anatominize ve beklentilerinize en uygun cevap verecek saç ekim yöntemi belirlenmektedir.

 

Saç Ekimi Sonrası Hangi Şampuan Kullanılır

Tuzla saç ekimi işlemi sonrasında tüm süreç boyunca uzman ekibimiz yanınızda olarak konforlu ve sağlıklı şekilde başarıya ulaşmanızı sağlamaktadır.

Saç ekimi yaptırmanın oldukça önemli bir bir avantajı vardır. Diğer yöntemler ile, ilaçlı şampuanlar veya saç kremleri kullanmak veya düzenli olarak PRP yaptırmak gerekebilir. Bütün bunlar ek bir bakım maliyetine katkıda bulunur. Ayrıca, bu bakım maliyeti yıl boyunca karşılanmalıdır. Dolayısıyla saç ekimi tek seferlik bir çözüm sunar. Doktorlar sadece etkilenen bölgelere bakarlar. Bu, saç köklerinin doğal büyümesine neden olur. Daha da önemlisi, hastanın saç yoğunluğunu korumak için özel şampuanlar veya saç kremleri kullanmasına gerek kalmaz. Yalnızca saç ekimi sonrasında kullanacağınız bakım ürünlerini sizlere tedavi maliyeti kapsamında iletir.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.