Türkiye'nin En İyi Saç Ekim Doktoru

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Doktoru

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Doktoru kimdir sorusuna Este Sağlık Saç Ekim Kliniği aracılığı ile yanıt alabilirsiniz.
Peki ya Este Sağlık’ın uzman saç ekim ekibi sizlere süreç hakkında neleri göz önünde bulundurmanızı tavisye ediyor?

Öncelikle saç ekimi yaptırmayı planlıyorsanız, sağlıklı olmalısınız. Bunun nedeni, sağlığınız kötüyse ameliyatın güvenli ve başarılı olma olasılığının düşük olmasıdır. Bu prosedüre girmeden önce risklerinizi ve seçeneklerinizi doktorunuzla tartışın.

Saç derinizin bakımı ve diğer kişisel bakım önlemleri hakkında doktorun talimatlarına uyun. Bu özellikle iyileşmeyi sağlamak için önemlidir. İşlemden sonraki bir veya iki gün boyunca, büyük bir cerrahi pansumanınız veya beyzbol şapkasıyla korunabilecek daha küçük bir pansumanınız olabilir. Ameliyattan sonraki iyileşme döneminde kafa deriniz çok hassas olabilir. Ağrı kesici ilaç almanız gerekebilir. Saç greftleri dökülmüş gibi görünebilir, ancak yeniden çıkacaktır. Ayrıca ameliyattan sonra antibiyotik veya antiinflamatuar ilaçlar almanız gerekebilir.

 

Saç Ekim İşlemi Neden Yapılır? | Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Kliniği

 

Saç ekimi, saçsız kişilerde görünümü ve özgüveni artırabilir. Bu prosedür yeni saç oluşturamaz. Zaten sahip olduğunuz saçları sadece kel olan bölgelere taşıyabilir. Saç ekimi yaptıran çoğu insanda erkek veya kadın tipi kellik vardır. Saç dökülmesi, kafa derisinin ön veya üst kısmındadır. Ekimi gerçekleştirilecek yeterli saç köküne sahip olmak için kafa derisinin arkasında veya yanlarında hala kalın saçlar olmalıdır. Bazı durumlarda, lupus nedeniyle saç dökülmesi, yaralanmalar veya diğer tıbbi sorunları olan kişiler saç ekimi ile tedavi edilir.

Çoğu saç ekimi, işlemden sonraki birkaç ay içinde mükemmel saç büyümesiyle sonuçlanır. En iyi sonuçları elde etmek için birden fazla tedavi seansı gerekebilir. Değiştirilen saçlar çoğunlukla kalıcıdır. Uzun süreli bakım gerekli değildir.

 

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Doktoru arayışında olan danışanlarımızın güvenle tercih ettiği saç ekim kliniği olmaktan gurur duymaktayız. Sizler de vakit kaybetmeden Este Sağlık ile iletişime geçerek İstanbul’da başarılı bir saç ekimi tedavisi süreci deneyimleyebilirsiniz.