Saç Yapısı

Tıraşsız Saç Ekimi

Tıraşsız saç ekimi yöntemi; tamamen saç kaybı yaşayanların değil yer yer (özellikle ön veya tepe bölgelerde) dökülmelerin görüldüğü ve seyrek saça sahip kişilerin tercih etmekte olduğu bir saç ekimi yöntemidir.

Este Sağlık olarak bizler; kişinin anatomisine ve hedefindeki görünüm talebine bağlı kalarak birebir kişiye özel saç, sakal ve kaş ekimi işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Tam teknoloji destekli donanımlı hastanelerimizde alanında 15 yıllık sektör deneyimine sahip uzman ekiplerimiz ile birbirinden farklı saç ekimi tekniklerini başarılı şekilde gerçekleştirmekteyiz. Her daim birincil önceliğimiz danışanlarımızın sağlığı olmakla birlikte; işimizi en özenli şekilde gerçekleştirerek bu geri dönüşü olmayan saç ekim tedavi sürecini riske atmamaktayız.

Traşsız Saç Ekimi Nasıl Yapılır : Tıraşsız Saç Ekimi

FUE Tekniği ile birlikte donör bölgede traşlama işlemi gerçekleştirilerek dökülmelerin ve seyrekliğin görüldüğü hedef bölgelere bu köklerin ekim işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu tedavi yöntemi; yalnızca ense bölgesinin traşlanması ve bu bölgeyi var olan saçların kapatması ile son derece konforlu ve estetik görünüm açısından rahatsız etmeyen bir süreçtir.

Traşsız Saç Ekimi Kimlere Yapılır

Bölgesel saç dökülmenin görüldüğü danışanlarda veya saç tıraşı tercih etmeyen kişilerde rahatlıkla uygulanabilen bir tekniktir. Bunun yanı sıra saç ekimi işlemi uygulandığının belli olmasını istemeyen ve günlük yaşantısına hızlı şekilde geri dönmek isteyen kişiler bu tekniği tercih edebilirler. Özellikle kadınların da sıklıkla başvurmakta olduğu bu saç ekimi yöntemi hızlı şekilde sonuç vermektedir.

Tıraşsız Saç Ekimi : Traşsız Saç Ekimi Fiyat

İstanbul saç ekim merkezleri arasında yer almakta olan Este Sağlık; danışanlarının sağlığını ve memnuniyetini her daim ön planda tutarak; kaliteli, doğru ve uygun fiyatlı bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Saç ekimi yöntemine bağlı olarak fiyatlar değişiklik göstermekle birlikte 2022 fiyatlarımız için vakit kaybetmeden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Traşsız saç ekimi sonuçları ve traşsız saç ekimi yaptıranların yorumları için web sitemizi ziyaret ederek; öncesi&sonrası sayfamızda yer verdiğimiz görsellere göz atabilir veya bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.