Şile Saç Ekimi

Şile Saç Ekimi

Şile saç ekimi işlemi yaptırmayı düşünen danışanlarımız başta olmak üzere dünyanın her noktasından bizleri ziyaret eden misafirlerimize garantili saç ekim sunan saç ekim merkezi olmaktan gurur duyuyoruz. Este Sağlık olarak bizler, kişiye özel tedavi süreci planlayarak, saç ekim işlemini en konforlu ve başarılı şekilde yönetiyoruz.

Sizlere en doğal ve memnun kalacağınız sonuçları sunmak için tam teknoloji destekli, en yeni saç ekim tekniklerini uygulamaktayız. Başta FUE, DHI ve Safir Fue teknikleri olmak üzere uyguladığımız tüm işlemler ve Şile saç ekimi fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizlere ulaşın.

Saç ekim yolculuğunuz boyunca her an yanınızda olacak uzman ve güler yüzlü ekibi ile Este Sağlık’a dilediğiniz her yerden, her an hızlıca ulaşabilirsiniz.

 

Saç Ekimi Nedir

Saç ekimi ameliyatı, saç dökülmesini tedavi etmek için kullanılan bir prosedürdür. Çeşitli teknikler mevcuttur, ancak tüm saç ekimleri, kafa derisinin bir kısmında saç kökü barındıran derinin alınmasını ve bu deri parçalarının kafa derisinin kel veya seyrelmiş bölgelerine ya da travma bölgelerine aşılanmasını içerir.

Saç dökülmesi yaygın erkek tipi kellik (androgenetik alopesi olarak da bilinir), kafa derisi iltihabı veya kafa derisi yaralanmasına bağlı olabilir. Yanık, ameliyat veya araba kazalarından kaynaklanan yaralanmalar, saç ekimi ile gizlenebilecek kalıcı saç dökülmesi alanları bırakabilir.

 

Saç Ekimi Yöntemleri Nelerdir

Este Sağlık olarak bizler kliniğimizde;

  • DHI Saç Ekimi
  • FUE Saç Ekimi
  • Safir Fue Saç Ekimi
  • Traşsız Saç Ekimi yöntemlerini başarılı şekilde uygulamaktayız.

Gerçekçi beklentilere sahip olmak önemlidir. Çok fazla saçınız olmadan başlarsanız, bir ekim size tam bir saç teli vermeyecektir. Kalan saçlarınız ne kadar kalın ve yoğun olursa, sonuçlar o kadar iyi olur. Saç ekimi sonrasında saçların kök salması ve dolmaya başlaması dokuz ayı bulabilir.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.