Sakal Ektirme Fiyat 2023

Sakal Ektirme Fiyat 2023

Sakal ektirme fiyat 2023 kapsamında sakal ekiminin maliyeti, dikkate alınması gereken önemli bir faktördür. Bu noktada hangi klinikte hangi yöntemi tercih edeceğiniz uygulanacak prosedürü ve sakal ekim fiyatını etkiler. Mümkün olan en iyi bakımı en uygun fiyata istiyorsanız, İstanbul’da hizmet vermekte olan kliniğimiz Este Sağlık’ın uzman ve deneyimli ekibini tercih edebilirsiniz.

Birçok hasta, sonraki aylarda belirgin doğal sakal uzaması ve gürleşmesi ile birlikte, sürecin takibinde takiben özgüvenlerinde çarpıcı bir artış olduğunu bildirmektedir. Ek olarak, sakal ekimi iyileşmesi hızlı ve genellikle ağrısız olan bir işlemdir. Ameliyattan sadece bir hafta sonra normal bakım rutininize dönebilmektesiniz.

 

Sakal Ekimi Nasıl Yapılır |Ortalama Sakal Ekimi Fiyat 2023

Peki ya hangi yöntem daha iyidir? Sakal ekiminde hangi yöntem daha başarılı sonuç elde eder? FUE yöntemi mi yoksa FUT yöntemi mi?

Her iki yöntem de sakal dökülmesinin tedavisinde etkilidir. Tek bir prosedürde 5000’e kadar grefti nakledebilirler, bu da çene bölgenizi tedavi etmek için fazlasıyla yeterlidir. Her ikisi de lokal anestezi altında yapılır. Birçok hasta FUE sakal ekimini tercih etmektedir. Çünkü bu yöntem greftlerin donör bölgeden alınması sırasında iz bırakmaz, çabuk iyileşir ve daha az ağrılıdır. Nihayetinde Este Sağlık’ın uzman ekibi, konsültasyonunuz sırasında saç derinizi inceledikten sonra sizler için en uygun sakal ekimi prosedürünü önerecektir.

Pek çok faktör yanı sıra ekilecek olan kökün sayısı da saç ekimi olduğu kadar sakal ektirme fiyat 2023 hakkında değişiklik sağlamaktadır. Vakit kaybetmeden bizler ile iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.