Sakal Ekimi İstanbul Fiyatları

Sakal Ekimi İstanbul Fiyatları

Sakal Ekimi İstanbul Fiyatları hakkında detaylı bilgi almadan önce Sakal Ekimi işlemi nedir? Sakal ekimi süreci nasıl gerçekleştirilir? gibi konulara hakim olarak aklınızdaki tüm soruları Este Sağlık ile giderebilirsiniz.

Sakal ekimi hızla dünya çapında en popüler kozmetik tedavilerden biri haline gelmektedir. Çünkü kalın, düzgün biçimli bir sakal birçok erkeğin görünümü için önemlidir. Dolgun, kalın bir sakal, erkekliği ve gücü temsil eder. Sakalın uzaması zayıfsa, çoğu zaman kişinin özgüvenini etkileyebilir. Sakal ekimi ameliyatı sayesinde bu yükten kalıcı olarak kurtulmak mümkündür.

Erkeklerin sakal ekimini tercih etmesinin birçok nedeni vardır. Bazen genetik nedeniyle sakal çıkaramazlar. Diğer zamanlarda, sağlıklı saç köklerine zarar veren bir yaralanma geçirdiler. Ya da uzayan sakallarının yoğunluğunu artırmak isteyebilirler. Sebebi ne olursa olsun, sonuçlar hep aynıdır: hızlı bir şekilde iyileşen harika görünümlü, sağlıklı bir sakal.

Sakal Ekimi Ne Kadar Sürer

Saç tedavileri alanındaki son yeniliklerle, nihai sonuçlar daha kesin ve doğaldır. Ve kalın, dolgun bir sakal bırakmanıza olanak tanır. Safir Fue tekniği gibi modern prosedürler tamamen doğal bir sonuç sağlar. Bu sakal ekimi türünde, donör bölgenizden ekilen saçlar sakal, bıyık ve favorilerin saçsız veya seyrelmiş bölgelerine yerleştirilerek saç yoğunluğu yeniden sağlanır.

Basitçe söylemek gerekirse, bir sakal nakli donör bir bölgeden (yani başın arkasından veya çenenin alt kısımlarından) saç greftlerini alır. Ve yüz kıllarını eski haline getirmek için bunları hedeflenen bölgelere yerleştirir. Sakal implantları yani sakal ekimleri genellikle o kadar başarılıdır ki, harika bir sonuç elde etmek için yalnızca tek bir süreç yeterli gelebilmektedir. Çünkü son gelişmiş saç ve sakal ekimi yöntemleri sırasında kendi saç köklerinizi kullandığınız için sakalınız doğal görünecek ve sonucunda ise herhangi bir ameliyat izi göstermeyecektir.

Sakal Ekimi İstanbul Fiyatları bilindiği üzere tercih ettiğiniz kliniğe ve sizlere en uygun olacak sakal ekimi yöntemine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Hemen bizler ile iletişime geçerek İstanbul Este Sağlık kliniğimizde gerçekleştirdiğimiz Sakal Ekimi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.