Türkiye’de saç ekimi denilince akla ilk gelen şehir İstanbul’dur. Ancak ülke genelinde çok sayıda saç ekim merkezinin bulunması rekabeti artırmaktadır. Rekabetin artmasıyla birlikte saç ekim merkezlerindeki koşullar iyileşmiştir. Sağlık ocakları arasındaki bu yarış, işlerini hassasiyet ve kaliteli hizmet ile yürütmelerini sağlamıştır.

Gelin, Türkiye’de saç ekimi seçmenin diğer faydalarını keşfedelim.

Operasyonlar Avrupa standartlarında, dünyanın en büyük ve prestijli sağlık kurumlarında ve JCI (Joint Commission International) sertifikalı hastanelerde gerçekleştirilmektedir.

1) Avrupa’da 2 günde 1.000’den fazla greft ile saç ekimi yapılır; Türkiye’de 6000 greft kadar olan bu işlem deneyimli ekipler tarafından 6-8 saatte gerçekleştirilir.

2) Çoğu klinik, 5 yıldızlı ve lüks otellerde konaklama imkanı sunar.

3) Türkiye’ye inişinizden ülkenize dönüşünüze kadar tüm transferler VIP araçlarla gerçekleştirilir.

4) Olumsuz bir durum olması durumunda ücretsiz iyileşme tedavisi almak için ömür boyu garanti alacaksınız.

5) Tedavi Avrupa’dan 3-4 kat daha ucuza yapılmaktadır.

6) Avrupa’da greft sayısına göre fiyat verilirken, Türkiye’de sınırsız sayıda greft için fiyat verilir.

7) Çoğu klinikte, dilinizi konuşan ve süreç boyunca size yardımcı olacak bir refakatçi bulunur.

8) Son teknolojik gelişmeleri yakından takip eden uzmanlar tarafından yeni yöntemler kullanılmaktadır.

9) Tüm bunlara ek olarak Türkiye’nin kültürel ve coğrafi zenginliği, tarihi ve doğal güzellikleri, restoranları, kafeleri ve alışveriş merkezleri ile tedavi sürecini hastalar için keyifli bir yolculuk haline getiriyor.

10) Hijyenik hastane koşullarında sağlıklı ve güzel saçlarınıza kavuşmak için deEste Sağlığı tercih edebilirsiniz. Ayrıca İstanbul’un büyüleyici güzelliklerini keşfedebilir ve güzel bir gezi yaşayabilirsiniz.

Fiyat bilgisi ve detaylar için Bize ulaşın.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.