Pendik Saç Ekimi

Saç Ekimi

Saç ekimi, saç sağlığı ve estetiği alanında hizmet vermekte olan firmamız Este Sağlık; bizleri tercih ettiğiniz ilk andan itibaren tüm operasyon süreçleri boyunca sizlerin sağlığını birincil planda tutarak en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Saç ekim operasyonu öncesinde gerekli olan kan tahlillerini hastanenin kendi laboratuvarında doğru ve steril bir ortamda gerçekleştirerek; Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı E-nabız sistemi üzerinden de kişilerin sonuçlarını görüntüleyebilmelerini sağlamaktayız. Sonuç olarak bizleri tercih eden danışanlarımızın estetik kaygıları kadar sağlıklarına da fazlası ile önem vermekte olan firmamız Este Sağlık; operasyon öncesi ve sonrası her aşamada sizleri önemsemektedir.

Tıraşsız Saç Ekimi, DHI FUE Saç Ekimi, Safir FUE Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi, Sakal ve Kaş Ekimi alanlarında hizmet vermekte olan firmamız; tedavi süreci öncesinde detaylı analiz ve muayeneleri ile kişiye özel en iyi saç ekimi yöntemini belirlemektedir. Firmamız Este Sağlık İstanbul’da yer almakla birlikte; sektörde 15 yıllık deneyimi ile başarılı şekilde uluslararası sağlık hizmeti vermektedir.

En İyi Saç Ekimi

Doğru saç ekimi yöntemini belirlemek tedavide olumlu ve kalıcı bir sonuç alıp; kişinin sağlığını korumak ve memnuniyetini sağlamak açısından çok önemlidir. Bu noktada Este Sağlık ‘ın alanında uzman ve özverili ekibi; danışanlarımızın saç sağlığı ve estetiği süreçlerini kişi anatomisine ve hedefindeki görünüşü göz önünde bulundurarak en iyi şekilde yönetmektedir.

Sizler de saç ekimi işlemi düşünüyorsanız; saç ekimi fiyatları ne kadar ve seyrek saça saç ekimi fiyatları gibi sorulara yanıt almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz

Sizler için en doğru saç ekimi yöntemine kesinlikle alanında uzman ve deneyimli kişiler gerekli tetkikler sonucu karar vermelidir. Bu sebeple sağlığınızı riske atmayın ve her zaman en iyiyi hedefleyen firmamız Este Sağlık’ı tercih edin.