Üsküdar Saç Ekimi

Saç Ekimi Teknikleri

Saç ekimi teknikleri üzerinde uzmanlaşmış, her zaman en iyi ve önce sağlık ilkeleri ile yoluna sektörde 15 yıllık deneyimi ile devam etmekte olan firmamız Este Sağlık; JCİ belgeli tam donanımlı hastanelerde saç, sakal ve kaş ekimi işlemlerini uzman ekipleri ile gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi teknikleri olarak Este Sağlık bünyesinde sizlere başarılı şekilde sunmakta olduğumuz tedavi yöntemlerimiz ise şunlardır;
⦁    Tıraşsız Saç Ekimi
⦁    DHI FUE Saç Ekimi
⦁    Safir FUE Saç Ekimi
⦁    FUE Saç Ekimi

Saç ekimi tedavisi için kişiler tamamen saç kaybı yaşamış veya yer yer saç dökülmesi yaşamış olarak bizlere başvurabilmektedir. Bu noktada en önemli aşama; bize başvuran danışanlarımıza en doğru analizlerin yapılması ve akabinde kişiye özel saç ekim yönteminin belirlenmesidir. Böylelikle kişiler daha doğal ve sağlıklı şekilde hayal ettiği görünüme kavuşabilirler.

Saç Ekimi | Saç Ekimi Teknikleri

Hem kadın hem de erkek bireylerin tercih edebileceği saç ekimi işlemi; olağandışı saç dökülme durumu yaşayan veya direkt olarak saç yoksunu olan kişilerin başvurabileceği bir tedavi yöntemidir. Saç ekimi yöntemlerinde genel olarak izlenmekte olan aşamalar kişiye özel tekniğe bağlı değişiklik göstermekle birlikte; saç köklerinin toplanması, hedef bölgede kanalların açılması ve saç Köklerinin açılan kanallara ekilmesi şeklinde gerçekleştirilmektedir.

Pek çok farklı tekniğin kullanıldığı saç ekim tedavisi yanı sıra revizyon işlemlerini de uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirmekteyiz. Daha önce farklı zamanlarda ve farklı firmalarda saç ekim işlemi uygulatmış fakat dilediği sonucu alamamış memnun olmayan danışanlarımızın taleplerini hassasiyetle dinliyoruz. Gerekli muayeneler sonucunda sizlere en uygun olacak revizyon yöntemini belirleyerek hayalinizdeki görünüme kalıcı olarak kavuşmanızda destek oluyoruz.

En yeni saç ekim tekniği ve yeni saç ekim teknikleri 2022 hakkında güncel bilgilere sahip olmak için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dilerseniz WhatsApp üzerinden 7/24 bizler ile iletişime geçerek Saç Ekim Teknikleri için fiyat bilgisi alabilirsiniz.