Saç Ekimi Anadolu Yakası

Saç Ekimi Anadolu Yakası

Saç Ekimi Anadolu Yakası İstanbul arayışında olan danışanlarımızın memnuniyetle ayrıldığı saç ekimi seanslarında neler gerçekleştirilmektedir?

Saç dökülmesi konusunda endişeleriniz varsa saç ekimi için aday olabilirsiniz. Saç ekimi, sağlıklı saçları, saç dökülmesinin fark edilebilir olduğu kafa derisi bölgelerine yeniden yerleştiren, yetenekli bir cerrah tarafından gerçekleştirilen bir prosedürdür. 

Ekibimiz, insanların kendilerini sağlıklı ve görünüşlerine güvenen hissetmelerine yardımcı olmaya kendini adamıştır. Hastalar, hastanın hedeflerini, yaşını ve etnik kökenini dikkate alan yaklaşımımıza güvenebilirler. Saç ekiminde saç derisi ve yüzün her bölgesi arasındaki denge ve uyumu göz önünde bulundurarak bütünsel bir yaklaşım benimsiyoruz. 

Ekibimizden bir uzman, ilk birkaç ayda normal olan tüy dökme ve yeniden büyüme de dahil olmak üzere, ameliyatı takip eden aylarda neler bekleyeceğinizi anlamanızı sağlayacaktır. Bazı durumlarda istenilen sonuca ulaşmak için birden fazla işlem gerekebilir. Saç ekiminizin büyümesini artırmak için doktorunuz trombosit açısından zengin plazma (PRP) tedavileri önerebilir. 

 

İstanbul Saç Ekimi Fiyatları | Saç Ekimi Anadolu Yakası

Saç ekimi sırasında, saçlar yoğun büyüme bölgesinden kel bölgelere taşınır. Çoğu saç ekimi doktor muayenehanesinde yapılır. Prosedür aşağıdaki gibi gerçekleştirilir: Kafa derisini uyuşturmak için lokal anestezi alırsınız. Sizi rahatlatmak için ilaç da alabilirsiniz. Saç deriniz iyice temizlenir. Bir neşter (cerrahi bıçak) kullanılarak saçlı derinizden bir şerit alınır ve bir kenara bırakılır. Saç derinizin bu bölgesine donör bölge denir. Saçlı deri küçük dikişlerle kapatılır. Küçük saç grupları veya tek tek saçlar, alınan kafa derisinden dikkatlice ayrılır.

Bazı durumlarda, kafa derisinin daha küçük alanları ve saç grupları diğer ekipmanlarla veya robotik yardımla alınır. Bu sağlıklı saçları alacak olan kel alanlar temizlenir. Saç derinizin bu bölgelerine alıcı bölgeler denir. Saçsız bölgede minik kesikler yapılır. Sağlıklı saçlar kesilere özenle yerleştirilir. Tek bir tedavi seansında yüzlerce hatta binlerce saç ekilebilir. 

Sizler de saç ekimi Anadolu Yakası bölgesinde başarılı şekilde hizmet vermekte olan Este Sağlık‘a ulaşın.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.