PRP Saç Tedavisi

PRP Saç Tedavisi

PRP saç tedavisi saç dökülmesi tedavilerinde sıklıkla kullanılmakta olan kısa sürede başarılı sonuçlar sağlayan bir yöntemdir. Kişinin kendi yara iyileştirme ve düzeltme mekanizmasının harekete geçirilmesi olarak açıklanabilen PRP saç tedavisi; özellikle kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Zaman içerisinde çeşitli faktörlere bağlı olarak saç kaybı ve dolaylı olarak seyreklik yaşayan kadın danışanlarımıza kısa sürede etkili ve son derece konforlu bir yöntem olan PRP tedavisini önermekteyiz. Özellikle kadınların saçları boya, fön gibi çeşitli dış etkenlerden dolayı kolaylıkla yıpranmakta veya genetik olarak zaman içerisinde saç kayıpları olağandan fazla şekilde yaşanabilmektedir. Bu noktada rahatlıkla güvenle Este Sağlık aracılığı ile PRP işlemini tercih ederek eski saçlarınıza kavuşmanız artık mümkün.

Danışanlarımızdan işlem öncesinde alınan kan, özel PRP tüplerine doldurulmaktadır. Yeterli miktarda trambosit içeren plazmayı elde etmemizi sağlayan gerekli işlemler uygulandıktan sonra bu ürün, kişinin kendi derisinde dökülmelerin ve seyrettiğini görüldüğü bölgelere enjekte edilerek veya derma pen/derma roller aracılığı ile işlenmektedir.

Prp Saç Tedavisi Nerede Yapılır

Aslında PRP işlemi, yeni saç kökleri üretmez ve deri üzerine bunları çıkarmaz. Yalnızca deri altında kalmış saç köklerini güçlendirerek daha canlı ve güçlü halde deri üzerine çıkmalarını sağlar. Taze hücrelerin deri altına enjekte edilmesi ile mevcut saçlarınız güçlenerek daha gür hale gelmektedir.  Bununla birlikte tedavinin tamamlanması sonucunda saç dökülmesi problemi de tamamen ortadan kalkmaktadır.

PRP Saç Tedavisi Yaptıranlar

Este Sağlık’ın uzman ve deneyimli ekipleri doğru, yerinde ve ücretsiz saç analizleri ile sizlere en uygun olacak PRP uygulama şeklini belirlemektedir. Gür ve sağlıklı saçlar hayallerinizde kalmasın. Este Sağlık’ı vakit kaybetmeden tercih edin ve hayallerinizdeki görünüme ulaşmak için güçlü adımları birlikte atalım.

Saç dökülmesini ciddiye almayı ihmal etmeyin. Uzman ekipleri ile sağlığınızı ve memnuniyetinizi ciddiye alan Este Sağlık ile hemen iletişime geçin.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.