Pendik Saç Ekimi Merkezleri

Pendik Saç Ekimi Merkezleri

Pendik saç ekim merkezleri arasında yer almakta olan Este Sağlık, sizlere uzman ekibi eşliğinde en profesyonel danışmanlığı sunmaktadır. Peki ya saç ekimi tedavisi görmeyi düşünenler neleri göz önünde bulundurmalıdır?

Saç ekimi, saç derinizin bol miktarda saçlı bir kısmından, en yaygın olarak kafa derinizin arka veya yan kısımlarından saçsız veya saçsız bir kısma, en yaygın olarak ön veya üst kısımlara hareket ettiren cerrahi bir tekniktir. kafanız. Hem erkeklerde hem de kadınlarda yaşla birlikte ortaya çıkan saç dökülmesi ve kellik için etkili, kalıcı bir tedavi yöntemidir. Ayrıca, yaralanma veya yanıklardan sonra yara izine neden olan kafa derisinin kel bölgelerini tedavi etmek için de kullanılabilir. 

Saç ekimi günübirlik cerrahi ortamında lokal anestezi altında yapılabilmektedir. Cerrahınız çok sayıda kök nakli planlıyorsa, bu tüm günü alabilir ve rahatınız için genel anestezi bir seçenek olarak sunulabilir. Saç folikülleri, verici bölgeden ya uzun bir kafa derisi derisi şeridi olarak ya da yüzlerce ila binlerce küçük yumruk insizyonu yoluyla toplanacaktır. Eski teknikte donör alan yarası dikişlerle kapatılacaktır. Saç folikülleri dikkatlice hazırlanacak ve alıcı bölgedeki yüzlerce ila binlerce küçük deliğe küçük gruplar halinde ekilecektir. İstenilen etki için yeterli sayıda kök transfer etmek çok zaman ve dikkat gerektirir. Arzu ettiğiniz tüm saçlara kavuşmak için birkaç seansa ihtiyacınız olabilir. 

 

Saç Ekimi Anadolu Yakası | Pendik Saç Ekimi Merkezleri

Hastalar saç ekiminin sonuçlarını ne zaman görür? Çoğu hasta ameliyattan altı ila dokuz ay sonra sonuçları görür. Bazı hastalarda 12 ay sürer. Ameliyattan iki ila sekiz hafta sonra ekilen saçların döküleceğini bilmek önemlidir. Bu normal. Üçüncü aya gelindiğinde, saçlar ekimden önce olduğundan daha ince görünebilir. Yine, bu normaldir. Tıp, sonuçları korumanıza yardımcı olabilir. 

Saç ekiminden en iyi sonuçları almak için dermatoloğunuz saç dökülmesini tedavi eden bir ilaç önerebilir. İlaç yardımcı olur, çünkü saç ekiminden sonra bile saç dökülmesi ve incelmesi devam edebilir. İlaç, yeni saç dökülmesini ve incelmesini önleyebilir veya yavaşlatabilir. Bunu yaparak, doğal görünümlü sonuçlarınızı yıllarca koruyabilirsiniz. 

Sizler de Pendik saç ekim merkezleri araştırmasında olduğunuzda tereddütsüz Este Sağlık‘ı tercih ederek başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.