İstanbul Saç Ekimi Merkezi

İstanbul Saç Ekimi Merkezi

İstanbul saç ekimi merkezi olarak hizmet vermekte olan özellikle son yıllarda dünyanın dört bir yanından çok sayıda misafiri ağırlayarak tercih edilen popüler bir merkez haline geldi. Bu bağlamda sizleri en iyi saç ekimi teknikleri ile buluşturmanın en güvenilir adresi olan kliniğimize güvenle ulaşabilirsiniz.

Saç dökülmesi sorunu erkeklerde genetik ve çeşitli hastalıklara, kadınlarda daha çok hormonal sebeplere ve bazı hastalıklara bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir. Nedeni ne olursa olsun saç dökülmesi kişilerin dış görünüşünün değişmesi, zamanla kendini kötü hissetmesi ve sosyal hayattan soyutlanması gibi psikolojik sorunlara neden olabilir. Bu gibi durumlarda saç ekimi saçlarınızın doğal görünümüne kavuşması için kalıcı ve etkili bir çözümdür.

Saç ekimi hem erkek hem de kadınların sağlıklı ve gür saçlara sahip olmasını ve doğal yoğunluğunu geri kazanmasını sağlar.

En İyi Saç Ekim Kliniği İstanbul – Türkiye Saç Ekimi Merkezi

Saç ekimi yaptırmak isteyenler sıklıkla saç ekimi için en iyi yöntem hangisi sorusunu sormaktadırlar. Kliniğimizde dünyadaki en son saç ekim teknikleri olan DHI Saç Ekimi yöntemi ve Safir FUE Saç Ekimi yöntemini kullanmaktayız. Fue saç ekimi yaptıranlar DHI saç ekiminin nasıl olduğunu merak ederler. Ya da tam tersi DHI saç ekimi yaptıranlar da Safir FUE saç ekimini merak etmektedir. Daha çok erkekler saç ekimi yaptırırken, kadınlar da saç ekimi yaptırabilmektedir.

Saç ekiminde donör bölge olarak vücut kılları kullanılacak ise ilk tercih sakal ve ense kökleri olacaktır. Göğüs kıllarından saç ekimi ise ikinci sırada tercih edilmektedir. Nihayetinde saç ekimi sadece kel insanlar için yapılmaz. Yara izine saç ekimi, yara izine saç ekimi ve yanık izine saç ekimi büyük bir ihtiyaçtır.

Eğer saç ekimi işlemine ihtiyaç duyuyorsanız alanında uzman ve deneyimli ekibe sahip Este Sağlık‘a İstanbul’da ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.