İstanbul Anadolu Yakası En İyi Saç Ekim Merkez

İstanbul Anadolu Yakası En İyi Saç Ekim Merkez

İstanbul Anadolu Yakası En İyi Saç Ekim Merkez seçenekleri sayesinde günümüzde her ırktan kadın ve erkek saç ekimi için uygun adaylar olabilir. Saç ekimi yaptırmak için iki şeye ihtiyacınız var: Saç derinizde saça ihtiyaç duyan bölgeye nakledilebilecek kadar sağlıklı saç Saç derinizin incelme bölgesinde saç büyütme yeteneği Bir dermatoloğa danışarak, her ikisine de sahip olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Bir dermatolog size kapsamlı bir kafa derisi muayenesi yapacaktır. Saçlarınızın neden döküldüğünü öğrenmek için kan testi yaptırmanız da gerekebilir. Bu, vücudunuzda saç dökülmesine neden olabilecek şeyleri kontrol edebilir.

Bazı hastaların kafa derisi biyopsisi adı verilen bir prosedüre ihtiyacı vardır. Dermatoloğunuz, konsültasyon sırasında kafa derisi biyopsisi için gerekenleri hızlı ve kolay bir şekilde alabilir. Muayene ve testler saç ekimi için iyi bir aday olduğunuzu gösteriyorsa, dermatoloğunuz size hangi sonuçları bekleyebileceğinizi söyleyebilir. Dolgun bir saç gerçekçi olmayabilir, ancak hedef daha dolgun bir saç olabilir. 

 

İstanbul En İyi Saç Ekim Merkezi

Bir saç ekiminin dört ile sekiz saat arasında sürmesini bekleyebilirsiniz. Çok miktarda saç ektiriyorsanız, ertesi gün birkaç saatliğine geri dönmeniz gerekebilir. Çoğu hasta tüm ameliyat boyunca uyanık kalır ve sadece kafa derisini uyuşturan bir anesteziye ihtiyaç duyar. Bazı hastalar ayrıca rahatlamalarına yardımcı olmak için hafif bir sakinleştirici alırlar. 

Ameliyat dermatoloğunuzun sağlıklı tüyleri almasıyla başlar. Size doğal görünen sonuçlar vermek için dermatoloğunuz sağlıklı tüyleri kafa derinizden bir deri şeridi keserek veya tek tek alarak sağlıklı tüyleri alabilir. İkinci seçenek çok daha fazla zaman alır, ancak kafa derinizde uzun, dar bir yara izi bırakmaz. Buzz kesim gibi yakın tıraşlı saç kesimlerini tercih ediyorsanız bu yararlı olabilir. Cerrahın saçları ekebilmesi için teknisyenlerin alınan saçları hazırlaması ve cerrahın saç derinizi nakil için hazırlaması gerekir. Ekilecek saç sayısına bağlı olarak, saç ekimi ekibinin iki ila üç üyesi, sağlıklı saçların saç ihtiyacı olan bölgeye yerleştirilmesine yardımcı olabilir. Tüm saçlar ekildikten sonra saç derinize bandaj yapılacak ve size evde bakım için talimatlar verilecektir. 

İstanbul Anadolu Yakası En İyi Saç Ekim Merkez arasında yer almakta olan Este Sağlık ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece saç ekimi tedavisi hakkında en doğru ve detaylı danışmanlığı alabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.