En İyi Saç Ekim Merkezi Yorumlar

En İyi Saç Ekim Merkezi Yorumlar

En İyi Saç Ekim Merkezi Yorumlar sizlere saç ekim işlemini göz önünde bulundurduğunuzda aklınızdaki soruları gidermke için oldukça faydalıdır. İstanbul’da hizmet vermekte olan Este Sağlık’ta uzman ekipler tarafından gerçekleştirilen saç ekimi işlemi süreci nasıldır? 

Basitçe, sahip olduğunuz saç köklerini bir yerden başka bir yere taşıyan saç ekimi işlemi birkaç şekilde yapılabilir. En yaygın yol ise aşılamadır. Saç ekim işlemine uygun bir aday olmak için yeterince donör bölgeye sahip olmanız gerekir.  

Saç ekimi nedir? Saç ekimi, saçı kafa derisinin kel veya seyrelmiş bölgelerine taşıyan bir ameliyattır. Saç restorasyonu veya saç değiştirme olarak da adlandırılır, genellikle daha önce başka saç dökülmesi tedavilerini denemiş kişiler içindir. Dermatologlar (ciltte uzmanlaşmış sağlık çalışanları) veya plastik cerrahlar (rekonstrüktif prosedürlerde uzmanlaşmış sağlık çalışanları) saç ekimi yaparlar. Saç ekimi nasıl çalışır? Sağlık hizmeti sağlayıcısı, vücudun sağlıklı saç içeren bölgelerinden greftler veya küçük deri parçaları alır. Sağlık hizmeti sağlayıcıları bu alanı donör alanı olarak adlandırır. Genellikle kafanızın üzerinde, saçın en kalın olma eğiliminde olduğu kafa derisinin arkasındadır. Sağlık uzmanı, greftleri kafa derisinin saçsız bölgelerine taşır. Nakledilen cilt iyileştikten sonra saç çıkmaya devam etmelidir. 

 

Saç Ekim Kliniği İstanbul

En İyi Saç Ekim Merkezi Yorumlar danışanlarınsaç ekiminin sonuçlarına ortalane kadar sürede ulaştıkları bilgisini verebilmektedir. Herhangi bir saç ekiminin tam sonuçlarını görmeniz bir yılı bulabilir. Ekilen saçlar, iyileştikçe dökülebilir. Bu normaldir çünkü daha gür ve sağlıklı saçlar bu süreci takiben çıkacaktır. 

Peki ya saç ekimi için uygun aday kimdir? Aşağıdaki durumlarda saç ekim işlemi için aday olabilirsiniz:  

  • Genel sağlık durumu iyi kişiler, 
  • Saç ekim işlemi sonuçları hakkında gerçekçi beklentilere sahip olan kişiler, 
  • Kafa derinizde veya vücudunuzda yeteri miktarda saç köküne sahip olan kişiler.

Detaylı bilgi için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.