Çekmeköy Saç Ekimi

Çekmeköy Saç Ekimi

Çekmeköy saç ekimi işlemi gerçekleştirmekte olan Este Sağlık, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda en iyi saç ekim merkezleri arasında yer almaktadır. Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana gerçekleştirdiğimiz onca başarılı operasyon sayesinde özgüvenli, memnun ve mutlu pek çok danışan kazandık.

Saç ekiminde uluslararası kalite standartlara ulaşıp ISO 9001-2008 sertifikasını alarak sunduğumuz sağlık hizmetinin kalitesini tescilledik. Ülkemize, yurt dışından sağlık turizmi amacıyla gelen misafirlerimize sağlık hizmetlerinin yanı sıra, havalimanından karşılama, konaklama, tercüman eşliğinde İstanbul’un tarihi ve kültürel zenginliklerini de görme fırsatını sağlamaktayız. Konuklarımızı VIP kalitesinde ağırlarken, garantili saç ekim işlemleri ile yeni görünümlerine başarılı şekilde kavuşturmaktayız.

 

Saç Ekimi Nedir

Saç ekimi işlemi nasıl gerçekleştirilir? Alanında uzman saç ekim doktorları, vücudun sağlıklı saç kökü içeren bölgelerinden greftler veya küçük deri parçaları alır. Uzmanlar saç ekimi literatüründe bu alanı donör alanı olarak adlandırmaktadır. Genellikle kafanızın üzerinde, saçın en kalın ve canlı kök sahibi olma eğiliminde olduğu bölge kafa derisinin arkasında yani ensededir. Uzman, greftleri bu bölgeden uygun yöntem ile alarak kafa derisinin saçsız bölgelerine taşır ve ekim işlemini gerçekleştirir. Nakledilen ciltte, iyileştikten sonra saç çıkmaya devam etmelidir.

Peki ya saç ekimi işlemi için uygun bir aday olup olmadığınızı nasıl anlarsınız?

Aşağıdaki durumlar kapsamında sizler de saç ekim ameliyatı adayı olabilirsiniz:

  • Genel sağlık durumunuz iyi ise
  • Saç ekimi sonrası süreç ve görünüm hakkında gerçekçi beklentilere sahip iseniz
  • Kafa derinizde, ensenizde hala saç kökleri ve tüylerin olduğu alanlar var ise saç ekim işlemini göz önünde bulundurabilirsiniz.

 

Saç Ekimi Merkezleri

Çekmeköy saç ekimi işlemi için hiç tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz Este Sağlık, her geçen gün kendini geliştirmekte olan uzman ekibi ile dünya standartlarında saç ekim işlemleri gerçekleştirmektedir.

Sizler de saç ekimi işlemi düşündüğünüzde vakit kaybetmeden Este Sağlık’a sosyal medya hesapları veya web sitesi üzerinden hızlı şekilde ulaşabilir, saç ekimi süreci hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Este Sağlık olarak bizler; uluslararası sağlık hizmeti sunmakta olan bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.