Anadolu Yakası Saç Ekim Merkezleri

Anadolu Yakası Saç Ekim Merkezleri

Anadolu Yakası Saç Ekim Merkezleri arasında yer alan Este Sağlık olarak bizler işimizle gurur duyuyoruz. Ve hastalarımızın işlemlerinden sonra kaydettikleri ilerlemeyi görmeyi seviyoruz.

Örneğin bir FUE saç ekiminin ardından, saç çizgisi ilk günden itibaren gözle görülür şekilde iyileşir, ancak nakledilen foliküllerin yeni saçlar üretmesi ve mevcut saç çizgisiyle karışması için zaman bulduktan sonra gerçekleşen tam dönüşümü görmek için sabır önemlidir.

FUE saç ekimi, genetik olarak güçlü saç köklerinin güvenli bir donör bölgeden saç derinizin seyrelmeden en çok etkilenen bölgesine transfer edilmesini içeren küçük bir cerrahi prosedürdür. FUE, donör bölgesinde doğrusal bir iz bırakmayan, bunun yerine küçük nokta benzeri izler bırakan gelişmiş bir teknik olan Foliküler Ünite Eksizyonu (FUE) anlamına gelir. FUE, erkek/kadın tipi saç dökülmesini tedavi etmek için kullanılır ve genellikle doğal görünmeyen önceki FUT izlerini onarmak için de kullanılabilir.

En İyi Saç Ekim Merkezi | Anadolu Yakası Saç Ekim Merkezleri

Foliküler ünite ekstraksiyonu (FUE) olarak da bilinen saç ekimi prosedürü, Türkiye’de oldukça tercih edilen ve İstanbul’da yer alan Este Sağlık Saç Ekimi Kliniğimizde gerçekleştirilir. Genetik olarak ensede kalmaya programlanmış en güçlü saçlar özenle seçilir. Ve saç dökülmesinden etkilenen alıcı bölgeye nakledilir. Saç kökleri büyüyüp uzadığında, hayatınızın geri kalanında doğal olarak yeni sağlıklı saçlar çıkarmaya devam edeceksiniz.

FUE saç ekimi işlemi sırasında, saç ekim işlemi için başınızın arka ve yan kısımlarını tıraş ediyoruz ve tercih edilirse saçlarınızı tepede daha uzun bırakıyoruz. Daha uzun saçlara sahip olmak isteyen uygun adaylar için Tıraşsız FUE (UFUE) de sunuyoruz.

Saç ekimi ameliyatınızdan sonra, ameliyattan sadece 6-12 ay sonra saç ekimi doktorunuzu kontrol için görmeye karar verebilirsiniz. Bu süreç boyunca, greftleriniz hala yerleşerek saç köklerinizin sağlıklı ve gür şekilde oluşumu gerçekleşmektedir. Şişlik ve kızarıklıklar normal olmakla birlikte, nihai sonuçlar şekillenmeye başladıkça özgüveninize de kavuşacaksınız.

Sizler de Anadolu Yakası Saç Ekim Merkezleri arasında yer almakta olan Este Sağlık’a hemen ulaşabilirsiniz. Böylece güvenilir ve garantili bir saç ekim işlemi görebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.