Anadolu Yakası Saç Ekim Kliniği

Anadolu Yakası Saç Ekim Kliniği

Anadolu Yakası Saç Ekim Kliniği arayışında olan yerli yabancı tüm danışanlarımız, güvenle Este Sağlık’ı tercih edebilirler. Sizlere özel belirlenecek olan saç ekim yöntemleri hakkında yazımızı inceleyebilir, dilerseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

Düzenli olarak kullanılan iki ana saç ekimi tekniği vardır: DHI  ve FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu). Bu yöntemlerin her ikisi de daha kalın, doğal görünen saçların geri kazanılmasında etkilidir.

Peki ya Saç Ekiminin Maliyeti Ne Kadardır? Saç ekimi yaptırmak isteyen birçok kişinin aklına gelen ilk soru, saç ekimi işleminin ne kadara mal olacağıdır. Saç ekiminin sabit bir maliyeti olmadığını akılda tutmak önemlidir. Ortalama maliyet büyük ölçüde değişebilir. Çoğu saç ekimi ameliyatının maliyeti, incelmiş saç alanını kapatmak için gereken greft aralığına göre hesaplanır. Saç ekiminizin nihai maliyeti, saç dökülmenizin ilerlemesi ve gerçekleştirilen prosedürün türü dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bağlı olacaktır.

Pendik Saç Ekim Merkezi| Anadolu Yakası Saç Ekim Kliniği

Saç Ekimi Nedir? Foliküler Ünite Ekstraksiyonu (FUE) ve Doğrudan Saç Ekimi (DHI) saç ekiminin en popüler yöntemlerinden ikisidir. İkisi arasındaki temel fark, FUE yönteminde alıcının yerini greft ekilmeden önce bulurken, DHI yönteminde Choi implant kalemi ile eş zamanlı olarak işaretleme ve greftleme yapılarak derinliğin tam kontrolünü sağlamaktayız. Bunun akabinde ekim işlemi başlatılır. Her saç ekiminin yönü ve yerleştirme açısı değişir. Her iki yöntem de doğal sonuçlar verir. Ancak doktorunuz hangi saç ekimi yönteminin en iyi olduğuna saç dökülmesi sınıflandırmanıza, seyrelme bölgesinin büyüklüğüne, donör bölgesinin kalitesine ve miktarına göre karar vermelidir.

Hangi Saç Ekim Yöntemi En İyisidir? Her iki prosedür de saç dökülmesi ile mücadele eden erkekler ve kadınlar için mükemmel bir seçenektir. FUE veya DHI arasında seçim yaparken sizin için en uygun yöntemin hangisi olduğunu cerrahınızla görüşmelisiniz. Konsültasyon sürecinde siz ve doktorunuz hedeflerinizi ve beklentilerinizi, istediğiniz kapsama ulaşmak için gereken foliküler ünite sayısını ve saç çizginizin nihai tasarımını tartışmalısınız. Bu, size ve cerrahınıza hangi saç ekimi yönteminin sizin için en iyi olduğuna karar vermenize yardımcı olacaktır.

Anadolu Yakası Saç Ekim Kliniği olarak hizmet vermekte olan Este Sağlık ile iletişime geçerek saç ekimi süreci hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.