Kartal Saç Ekimi Merkezleri

Saç ekimi fiyatı birçok farklı değere sahip olabilir. Hastanın durumuna göre klinik ve uzman hekim ameliyatı gerçekleştirecektir. Her durumda, işlemin kendisi için her zaman kişiden kişiye değiştiği için net bir ücret yoktur. Bu açıdan fiyatlandırma detaylarını incelemeniz gerekir. Ancak ilk olarak en önemlisi güvenilir ve verimli bir saç ekimi kliniği veya merkezi ile iletişime geçmeniz gerekir.

Saç Ekimi Nedir?

Saç ekimi yöntemleri arasında deride iz bırakmayan FUE yönteminde saç kökleri tek tek eksik olan kısma dâhil edilir. Daha sonra kılları içeren cilt çizgisi çıkarılır. Bu noktada düz saç, saç rengi, kalın saç, dalgalı saç gibi faktörler ameliyatın sonucunu etkileyebilir. Yöntem seçimine karar vermeden önce kişisel zevkinizi göz önünde bulundurmalı ve saçınızı ve saç derinizin analiz edilmesine izin vermelisiniz. FUE yöntemleri artık yenilikçi ve modern yöntemler kullanılarak Safir FUE ve DHI FUE gibi çeşitli yöntemler de mevcuttur. Bu yöntemin başarısı için en önemli faktör doğu tıbbı kliniği seçerken doğru seçimler yapmaktır.

Saç Ekimi Fiyatlarını Neler Etkiler?

Saç ekimi açısından göz önünde bulundurulması gereken faktörlerden biri de fiyattır. Fiyatlar, çeşitli nedenlerle seçilen kliniğe bağlı olarak büyük ölçüde değişmektedir. Kliniğin bulunduğu ilçe, şehir ve ülke de kliniğin tesislerini ve itibarını etkileyebilir. Ancak her klinik farklı olduğu için her hastanın farklı bir yaklaşımı vardır. Fiyatı belirleyen ana unsur tercih edilen saç ekim tekniğidir. Bu açıdan, FUE, teknik ve zaman alıcı doğası nedeniyle çoğu klinikte daha pahalıdır. Bu teknik, FUT ve geleneksel saç ekimi tekniklerinden daha fazla bir maliyete sahiptir. Bazı durumlarda FUE, FUT teknolojisinin iki katına mal olabilir. Bununla birlikte, daha hızlı iyileşme süreleri ve daha esnek tasarım seçenekleri hastalar tarafından daha çok tercih edilebilir. Özellikle bu açıdan FUE veya DHI teknolojisini hastalar için daha çekici haldedir. Saç ekim fiyatını etkileyen faktörlerden diğer bir faktör ve ana fiyat kriterlerinden biri de greft sayısıdır. Greft, ekim için gereken kök sayısına karşılık gelir. Greft sayısının artması ekilecek saç kökü sayısını da artıracaktır. Bu açıdan saç ekimi fiyatlarını aşağıdaki unsurlar belirler:

Klinik ve uzman deneyimi
Kullanılan yöntem
Greft sayısı
saç ekim fiyatları

Saç Ekimi Fiyatları Nelerdir?

Her yöntemin farklı bir maliyeti vardır. FUE saç ekimi fiyatı, DHI saç ekimi fiyatından farklıdır. Ancak PRP gibi programlar ve doktor/merkez gibi farklılıklar maliyete eklenebilir. Ayrıca DHI veya FUE kullanılarak yapılabilecek saç ekimi maliyeti ortalama 7.000 ila 15.000 arasındadır. Bunun yanı sıra robotik saç ekiminin maliyeti diğer yöntemlere göre çok daha yüksektir. Bu açıdan saç ekimi fiyatları, doktorların becerileri, deneyimi ve itibarı açısından etkilenir. Aynı zamanda alanında tanınmış bir doktor ve klinik tarafından yapılan ameliyatların fiyatları da artabilmektedir.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.