DHİ Saç Ekimi

Doğrudan yani direk saç ekimi anlamındadır. Normal saç ekimlerinde ekim yapılacak bölgeye kanal açma işlemi yapıldığından dolayı, donör bölgesinden alınan saç kökleri bekletilmek zorunda kalınıyor. Bu sistem ile kanal açma işlemi yapılmadığından dolayı alınan saç kökleri choi dediğimiz özel bir kalem içerisine saç kökleri tek tek yerleştirerek direk aynı anda hem kanal açma işlemi ve aynı anda ekim yapılır. Yani kanal açma ve ekim işlemi tek seferde yapılmaktadır.

DHİ SAÇ EKİMİ

Nasıl Yapılır ?

DHİ Saç ekimi tekniği Ülkemizde ½ yıldan beri yaygındır. Diğer saç ekimi tekniklerinde önemli olduğu gibi DHİ saç ekim indide tecrübe çok çok önemlidir. Yapan kişinin el alışkanlığının olması ve dokuyu çok iyi bilmesi gerekmektedir. İşlem uzun ve biraz daha zor olduğu için daha da hassas ve sabırlı olunmalı Este Sağlık olarak DHİ Saç Ekimi yapıldığında o gün başka bir operasyon almayız tüm enerjimizi ve yoğunluğumuzu o kişiye veririz. DHİ Saç ekimi tekniğini daha çok sıkılaştırma operasyonlarında tavsiye ederiz. Kişi tam dökülme yaşamamış ise veya saçlarını tıraş ettirmek istemiyorsa bu teknik idealdir. Fakat tam kellik durum var ise Este Sağlık olarak tavsiye edilmez. DHİ Saç Ekimi tekniği için uygun olup olmadığını kişin mevcut saç yapısı belirler. Burada teşhisi doğru belirlemek en önemli noktadır.

DHİ Saç Ekimi Tekniğinin Avantajları

  • Saçlarınız Tıraş edilmez

  • Ekim sonrası iyileşme süreci normal ekime oranla yarı yarıya düşer.

  • Ekim bölgesi tıraş edilmediğinden dolayı anında hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
  • Kanal açma işlemi yapılmadığından dolayı mevcut saçlarınız zarar görmez.
  • Normal Saç Ekimi yöntemine oranla santimetre kareye ekilen saç kökleri sayı bakımından iki katı daha fazladır. Böylelikle daha sık bir ekim ve daha da yoğun bir saç demektir.

Önce Sağlık,Doğallık.

bizi Tercih Edenler Mutlu.
Neden este Sağlık ?
Tam Teşekküllü Hastane 

Tüm operasyonlarımız tam teşekküllü JCI belgeli ve akredite olmuş hastanelerde yapılmaktadır.

%100 Başarı ve mutlu hastalar

Bizi farklı kılan işimize olan aşkımız operasyonların her aşamasında ayrı bir emek ayrı bir özveri gösterildiğinde başarı ve mutluluk kaçınılmaz olur.

Hijyen ve Sterilizasyon

Este Sağlık olarak Hastanelerimizde hijyen ve sterilizasyon kuralları tam olarak yapılır. Kullanılan malzemeler tek kullanımlıktır.

Ağrısız Anestezi

Operasyonlarımızda arasız anestezi cihazı kullanılarak ağrı ve acı hissetmezsiniz.

Ömür boyu Garanti ve Ömür boyu tıbbi destek

İşimizin daim arkasında ve takipçisiyiz. Verdiğimiz talimatlara uyulduğu takdirde tüm işlemlerimiz ömür boyu garantilidir.

saç ekim merkezi