Este Sağlık Saç Ekim Merkezi’ne Hoş Geldiniz!

Önce sağlık ilkesiyle, Saç ekimi ve Estetik alanında güncel ve en yeni teknoloji, konusunda Uzmanlaşmış doktorlarımız, tecrübeli akademik kadromuz ve nitelikli ekibi bir araya getirerek, tam teşekküllü hastanelerimizde, tam donanımlı ameliyathanelerimiz de 11 yıldır faaliyet gösteren

Uluslararası sağlık hizmetini sunan bir kuruluştur. Saç ekimi ve Estetik uygulamalarında Uluslararası kalite standartlara ulaşıp ISO 9001-2008 sertifikasını alarak sunduğu sağlık hizmeti kalitesini tescillemiştir. Ülkemize, yurt dışından sağlık turizmi amacıyla gelen misafirlerimize sağlık hizmetlerinin yanı sıra, havalimanından karşılama, konaklama, tercüman eşliğinde İstanbul’un tarihi ve kültürel zenginliklerini de görme fırsatını sağlayarak, konuklarımızı VIP kalitesinde ağırlamaktayız. 100’e yakın irtibat ofisleriyle dünya coğrafyasında hedeflenen bilinirliğe ulaşma çalışmaları ile kalite yolculuğuna devam etmekte ve JCI akreditasyon çalışmalarını sürdürmektedir.

Este Sağlık Saç Ekim Merkezi’nde tüm hastalarımızın saç sağlığı ve estetiği süreçlerini kişi anatomisine özel ihtiyaçlar doğrultusunda alanında tecrübeli diş doktorlarımız ve yüksek teknoloji ekipmanlarımızdan faydalanarak en yüksek standartlarda sunmaktayız. Tam donanımlı ve güncel teknolojilere sahip saç ekimi ve estetiği parkurlarımızla sizin için en iyi sonuçları sunmak, kendinizi yeniden keşfetmeniz için yanınızdayız!

Randevu Al
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Este Sağlık Saç Ekim Merkezi
  Saç Sağlığı Ve Estetiğinde Size Özel Çözümler Sunar!
  01
  Bizi Arayın
  Saç sağlığı ve estetiği uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamak için hazır!
  02
  Whatsapp'tan Yazın
  Mevcut durumunuzu görsellerle paylaşın, uzmanlarımız değerlendirsin.
  03
  Facebook'tan Yazın
  Mevcut durumunuzu görsellerle paylaşın, uzmanlarımız değerlendirsin.
  04
  Biz Size Ulaşalım
  Sizin için oluşturduğumuz formu doldurun, biz size ulaşalım.
  05
  İnstagram'dan Ulaşın
  Sizin için oluşturduğumuz formu doldurun, biz size ulaşalım.