VÜCUT ESTETİĞİ NASILYAPILIR - Este sağlık VÜCUT ESTETİĞİ NASILYAPILIR - Este sağlık
VÜCUT ESTETİĞİ NASILYAPILIR

ESTE SAĞLIK VÜCUT ESTETİĞİ NASILYAPILIR

Vücut Estetiği Nasıl Yapılır

Günlük hayatta kadınlar için fiziği ve vücudu oldukça önemlidir. Hem kadın hem erkekler kendine bakım yapmayı ve vücutlarının güzel olmasını isterler. Vücutları için birçok diyet yapar ve spor dallarını denerler. Estetik kavramı artık vücudun her bölgesine yapılıyor. Vücut estetiği son zamanlarda kadınların en çok başvurmuş olduğu estetik yöntemleridir. Kadınların yanı sıra erkeklerde vücut estetiği yaptırabiliyor. Belli başlı yöntemlerle bir durumdan memnun olmayan insanların belirlemiş olduğu bölgelere estetik yapılıyor. Vücut estetiğinde birçok ekipman ve yöntem kullanılabilir. Genellikle kadınların sıklıkla başvurmuş oldu yağ aldırma ve kilo kaybetme yöntemleri, vücut estetiği işlemlerinin başında yer alıyor.

Yağ Aldırma Ve Vücut Toparlama

Vücutta bulunan fazla yağlar belli başlı yöntemler ile insan vücudundan dışarıya atılıyor. Özellikle göbek bölgesinde biriken yağlar zaman içerisinde göbeğin alt katmanında sarkmalar meydana getirebiliyor. Bu durum hem erkek hem kadınlar için oldukça zorlu bir durumdur. Hem  estetiksel açıdan hem de yaşam konforu açısından bu durumun düzeltilmesi gerekebilir. Vücuttan yağ aldırma işlemleri birçok yöntem ile yapılabiliyor. Genellikle bunların başında tercih eden liposuction yöntemleri oluyor. Bu yöntem sayesinde vücuttaki fazla yağ dışarı atılıyor ve vücuda şekil veriliyor. Liposuction değişik ve daha modern halleri ülkemizde yapılıyor. Estetik açıdan da birçok yeni yöntem ülkemizde kadınlar ve erkekler tarafından deniliyor. Bir diğer yöntem ise soğuk lipoz yöntemidir. Her iki sistemde yağ aldırma ve vücut toparlamak için oldukça ideal bir sistemdir.

Kalça Şekillendirme Ve Yağ Enjekte İşlemleri

Genellikle kadınların en çok tercih etmiş olduğu kalça estetiği ve şekillendirme oluyor. Kalçalarını küçüklüğünden ve sarkık olmasından memnun olmayan kadınlar, vücudun herhangi bir kısmından yağ aldırıp kalçalarına enjekte ettiriyorlar. Bu sistem ülkemizde en çok tercih edilen ve yapılan sistemlerin başında yer alıyor.Kalça şekillendirmeleri protez yöntemi ile de  yapılıyor. Kadınlara takılan protez yöntemi ile kalçaları daha büyük ve daha dik konuma getirilebiliyor. Kalça protezi genellikle ülkemizde kadınlar tarafından yaptırılıyor. Kalça protezi ve kalça şekillendirme işlemleri sonra, vücut kendini toplar ve daha sıkı bir vücuda sahip olunur.

Çatlak Ve Leke Tedavisi

Vücut estetiği yaptıran kadınların en çok tercih etmiş olduğu yöntemlerden bir tanesi vücutlarında bulunan çatlakların giderilmelidir. Vücutta belli başlı sebeplerden dolayı vücutta birçok çatlak meydana gelebiliyor. Doğum, fazla kilo alıp verme, genetiksel olarak oluşan bu çatlaklar insan vücudunda istenmeyen görüntüleri sebebiyet veriyor. Vücutta bulunan çatlak ve lekeler genellikle lazer yöntemi ile ortadan kaldırılıyor. Lazer ışınları sayesinde çatlak tedavileri yapılıyor. Belirli bir seanstan sonra vücutta bulunan çatlak ve izler kayboluyor. Çatlak tedavisi genellikle profesyonel kişiler tarafından yapılması gereken bir yöntemdir. Vücutta bulunan bu tarz leke ve çatlaklar giderildiği zaman vücut formu güzelleşir ve şekillenir.

İletişim Formu
close slider
[contact-form-7 id="131" title="İletişim formu 1"]
Open chat
Yardıma İhtiyacınız mı var ?