VIP Saç Ekimi I Saç Tedavisi I Este Sağlık I Saç Ekim Merkezi VIP Saç Ekimi I Saç Tedavisi I Este Sağlık I Saç Ekim Merkezi
VIP SAÇ EKİMİ

ESTE SAĞLIK VIP SAÇ EKİMİ

VIP saç ekimi, adından da anlaşılacağı gibi saç ekimi dünyasında gelinen son teknolojinin yardımıyla üstün hizmet verilen bir ekim sürecidir. Özellikle erkeklerin sıklıkla yaptırdıkları estetik bir işlem olan saç ekimi, her geçen gün yenilenen ve daha verimli bir sonuç alınması için değişen tekniklerle uygulanmaktadır. 
 
İşinin ehli olan hastanelerde/merkezlerde ve özel muayenelerde uzmanlar tarafından uygulanmakta olan VIP saç ekimi işlemi; hayatı daha yoğun geçen kişiler tarafından daha hızlı, daha kaliteli ve daha çabuk sonuç alındığı için tercih edilen bir ekim işlemidir.
 

VIP Saç Ekimi Süreçleri

HAVA LİMANI KARŞILAMA

Este Sağlık ekibi olarak, VIP saç ekimi işlemini gerçekleştirmek üzere sizleri havalimanında uçuş saatinize göre planlanmış şekilde profesyonel ekibimizle karşılıyoruz.
 

TRANSFER

Özel VIP araçlarımız ile anlaşmalı olduğumuz 5 yıldızlı lüks otelinize sizi rahatça dinlenmeniz adına ulaştırıyoruz.
 

OTEL REZERVASYONU

Misafirimiz olduğunuz süreçte size İstanbul’da 5 yıldızlı otelimizde konaklama ve dinlenme fırsatı sunuyoruz.
 

TERCÜMANLIK HİZMETİ

Este Sağlık olarak siz değerli hastalarımıza alacağınız VIP saç ekimi hizmetinin öncesinde ve sonrasında alanında uzman tercümanlarımız eşlik eder.
 

HİZMET SONRASI

Tüm sağlık sorunlarınız ile ilgili yaşam boyu danışma desteği sunarız.

İletişim Formu
close slider
[contact-form-7 id="131" title="İletişim formu 1"]
Open chat
Yardıma İhtiyacınız mı var ?