TÜRKİYE’DE SAĞLIK TURİZMİ - Este sağlık TÜRKİYE’DE SAĞLIK TURİZMİ - Este sağlık
TÜRKİYE’DE SAĞLIK TURİZMİ

ESTE SAĞLIK TÜRKİYE’DE SAĞLIK TURİZMİ

TÜRKİYE’DE SAĞLIK TURİZMİ

Dünya’da sağlık turizmi, son 10 yılda hızla gelişmeye devam etmektedir. Sadece tıp turizmi için dünya genelinde seyahat edenlerin sayısı 10 milyonu aşmış ve bu süreçler için harcanan bütçeler yıllık 100 milyar dolarlık bir ciroya ulaşmıştır. Termal turizm, medikal SPA, yaşlı ve engelli turizminde seyahat edenlerin sayısı ve bu alanda dönen ciro tam olarak bilinmemekle birlikte medikal turizmdekinden çok daha üst sıralarda olduğu öngörülmektedir.
 
Türkiye’de sağlık turizmi konusunu ele alırsak; modern hastaneleri, yetişmiş insan gücü, alanında uzman doktorları, teknolojik altyapı ve tecrübe birikimi ile Avrupa standartlarında hizmet vermektedir. Aynı zamanda ülkemizin coğrafi konumu, sahip olduğu sağlık kuruluşları, sektördeki yetişmiş ve eğitimli insan gücü, kaplıcaları ve doğal güzellikleri ile sağlık turizmi açısından bir çekim merkezidir.
 
Hem tarihi ve kültürel zenginliği hem de sağlık alanındaki gelişmişlik seviyesi ile Türkiye, dünyanın sağlık turizmi için tercih edilecek ülkeleri arasında ilk 10 sıranın içinde gözde olarak yer almaktadır. İleri teknoloji kullanan ve fiyat avantajı sunan sağlık tesisleri ile de Türkiye’de sağlık turizmi parlayan bir yıldız olarak anılacak bir alandır.
 
Este Sağlık Grubu olarak Estetik Cerrahi ve Saç ekimi işlemlerimiz sağlıklı, güvene dayalı, kaliteli, ekonomik, kusursuz ve VIP olarak sunulmaktadır.

İletişim Formu
close slider


Open chat
Yardıma İhtiyacınız mı var ?