Sakal/Bıyık/Kaş Ekimi

Saç Ekimi

Sakal/Bıyık/Kaş Ekimi

Geri Dön

SAKAL/BIYIK Ekimi

Erkekler için sakal, bıyık aksesuar, özgüven ve dış görünüm açısından büyük önem taşımaktadır. Fakat Yaralanma, yanık veya başka bir sebep sonucu bir bölgede sakalın ve bıyığın çıkmaması yada seyrek/az çıkması durumlarda erkekler istedikleri yoğunlukta sakal ve bıyığa sahip olamayabilir. Sonucunda ise sakal ekimi operasyonuna ihtiyaç duyulmaktadır.

Fue saç ekimi operasyonunda yapıldığı gibi ense bölgesinde genetik olarak dökülmemek üzere kodlanmış saç kökleri, sakal/bıyık ekimi yapılacak bölgeye sakal ve bıyıkların doğal çıkış yönüne doğru açılan kanallara yerleştirilir. Operasyon sonrası süreç saç ekimindeki gibidir.

sakal ekimi.

 

KAŞ EKİMİ

Kaşlar gözleri çevreleyerek gözlerin ve yüzün güzelliğini ortaya çıkaran, yüz bütünlüğünü ve ifadesini sağlayan, estetik açıdan çok önemli yapılardır. Sadece kaş hareketleri ile duygular dışa vurulabilir, kaşlarımız duygu ve düşüncelerimizi belirtirken yüzümüzde oluşan jest ve mimiklere büyük bir katkı sağlar.

Kaşlarda seyrelme veya kısmen kaybolma olduğunda kişinin yüz ifadesinin ciddi biçimde bozulduğu gözlenmektedir. Kaş ekimi ense bölgesindeki dökülmeye kodlanmış sağlıklı saç köklerinin kaş bölgesine nakledilmesidir.

Kaş ekiminde kaşa verilecek yeni şekil anatomik sınırlar içerisinde kalarak, hastanın isteklerini de dikkate alınmak sureti ile çizilerek planlanır. Sonrasında tıpkı saç ekimi tekniği gibi işlem yapılır.

Operasyon 1.5/2 saat sürer kişi anında sosyal hayatına geri dönebilir. Bir gün sonra ise banyo yapılabilir. Ekilen kaşların tamamen uzaması üç ila altı ay kadar sürer.

kaş ekimi.

Ücretsiz Muayene için Randavu Alın

İsim Soyisim

Telefon Numarası

Mesajınız

Müşteri Temsilcisi
0532
374 78 25