FUE I Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları I FUE Yöntemi I Este Sağlık FUE I Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları I FUE Yöntemi I Este Sağlık
SAFİR FUE

ESTE SAĞLIK SAFİR FUE

Öncelikle belirtmeliyiz ki; tüm dünyada saç ekimi teknikleri olarak FUT ve FUE olmak üzere 2 ayrı teknik vardır. Bunlardan ise en son ve en güncel olanı FUE tekniğidir. Yani Safir FUE diye bir teknik yoktur.

 

Safir FUE, saç ekimi aşamasındaki kanal açma işleminde kanalları açmak için kullanılan; ucu safir malzemeden olan cerrahi bir materyaldir. Safir, elmastan sonraki en sert kristaldir. 

 

Daha önceki saç ekimi operasyonlarında kanal açma işlemi “slit” denilen jiletler ile yapıldığından dolayı ciltte maksimum seviyede tahribat oluşmakta ve yara izleri daha uzun sürede iyileşmekte idi. Bununla birlikte kişide bu yöntem yüzünden enfeksiyon riski de daha yüksek seviyelerde olmaktaydı.

 

Safir kalem ile açılan kanallar cilde zarar vermediği gibi iyileşme süreci daha da hızlıdır. En önemlisi sık kanallar açılarak, sık ve doğal saç ekimi gerçekleştirilebilmekte ve daha da yoğun bir saç çıkışı sağlanmaktadır. 

İletişim Formu
close slider
[contact-form-7 id="131" title="İletişim formu 1"]
Open chat
Yardıma İhtiyacınız mı var ?