Saç Ekimi Fiyatları Ne kadar ? I 2020 Saç Ekim Fiyatları I Este Sağlık Saç Ekimi Fiyatları Ne kadar ? I 2020 Saç Ekim Fiyatları I Este Sağlık
SAÇ EKİMİ FİYATLARI NE KADAR

ESTE SAĞLIK SAÇ EKİMİ FİYATLARI NE KADAR

Saç ekimi saçlarının büyük bir kısmını kaybetmiş olan çoğu kişi için önemli bir avantajdır. Bazen genetik bazen de farklı rahatsızlıklar nedeniyle özellikle erkekler büyük oranda saç kaybına uğrayabiliyor. Aynı zamanda saç kaybı kadınlar için de ciddi bir problemdir. Dış görünüşümüzü önemli derecede etkilediği için saçlarını kaybetmek çoğu kişi için ciddi bir sorundur. Psikolojik olarak kendimizi daha iyi hissetmek ve sosyal ortamlarda daha rahat etmek için kendimize güven önemli bir meseledir. İnsanları bu kadar etkileyen bir konuda saç ekimi gibi bir fırsat iyi bir fırsat olarak değerlendirilebilir.
 

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Saç ekimi konusunda yeni yöntemler geliştirildi. Bu konudaki önemli gelişmeler Türkiye’deki sağlık merkezleri tarafından da takip ediliyor. Aslında Türkiye bu konuda önemli gelişmeler kaydeden ve bu konuda çok rağbet gören bir ülkedir. Saç kaybı yaşanan bölgede kök sayısı kadar uygulama yapılır. Hastaların genelde ense üstünden alınan saç kökleri saç kaybı yaşanan bölgeye yerleştirilir. Bu yerleştirme sırasında saç köklerinin açısı önemli bir sorundur. Bu yüzden kesinlikle gerekli sertifikalara sahip, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve uzman doktorlar tarafından ekim yapılan bir yerde yaptırılmalıdır.
 

Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekiminde kullanılan en son yöntemler FUE ve DHI yöntemleridir. Bu yöntemler arasındaki fark işlemin uygulanma süresine ve bazı tekniklere dayanır. Her ikisi de teknolojik açıdan geliştirilmiş, güvenli yöntemlerdir. Saç ekimi yapılan merkezde bu iş için gerekli olan cihazlar da yer alır. Saç ekimi fiyatlarını belirleyen bir kaç etken vardır. Kullanılan yöntemler ve hastaların özellikleri fiyatları belirleyen konulardır.
 

Saç Ekimi Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Saç ekimi fiyatlarında en önemli konu saç kaybı yaşanan bölgenin büyüklüğü ve ekilecek olan saç kökü miktarıdır. Saç kökü miktarı doktorun tavsiyelerine ve hastanın isteklerine göre belirlenir. Doktorlar genel olarak hastanın ihtiyaçlarına ve kafa yapısına göre karar verir. Hastaların nasıl görünmek istediği de önemli bir belirleyendir, ama doktorların da hastaları gerçekçi ve daha doğal görünen saçlar konusunda yönlendirmeleri gerekir. Bu yüzden doktorunuzun bu konudaki uzmanlığı ve deneyimi çok önemli bir konudur.
 

Saç Ekiminde Doktorların Önemi

Saç ekimi konusunda sağlık merkezi ve doktor seçimi büyük bir rol oynuyor. Bu yüzden hastaların çok düşük fiyat öneren ama çok güvenilir olmayan sağlık merkezlerinden uzak durması gerekir. Saç ekimi riski oldukça az olan ve genelde başarıyla sonuçlanan operasyonlardır. Özellikle son geliştirilen yöntemler bu başarıyı arttırıyor. Ama yine de sağlığınızı riske atmamanız gerekiyor. Bu yüzden kesinlikle güvendiğiniz bir yere başvurmalısınız. Hem operasyonun sonuçları daha doğal ve başarılı görünsün ve saç ekiminde yerleştirilen köklerin açısı doğru olsun hem de sağlığınız riske girmesin diye bu konuda özen göstermeniz gerekiyor.

İletişim Formu
close slider
[contact-form-7 id="131" title="İletişim formu 1"]
Open chat
Yardıma İhtiyacınız mı var ?