fbpx

Hemen
Analiz Yapalım

UYGULADĞIMIZ SAÇ EKİM TEKNİKLERİ

saç ekim merkezi

FUE SAÇ EKİMİ

En güncel saç ekimi tekniği olan FUE ( Foliküler Ünite Ekstrakisyon ) aynı zamanda tüm saç ekimi tekniklerinin temelidir. Lokal anestezi ile dökülmemeye kodlanmış olan, ense kısmından güçlü ve sağlıklı saç kökleri tek tek alınıp açık olan alanlara tek tek nakış işler gibi nakledilir.

safir-kalem-sac-ekimi-teknolojisi-1024x568

Safir FUE Saç Ekimi

Mevcut FUE saç ekim yöntemiyle beraber kullanılan ve saç ekiminin ikinci aşaması olan kanal açma aşamasının, değerli bir cevher olan safirden üretilmiş uçlar ile gerçekleştirilmesidir.

img1-1.jpg

DHİ Saç Ekimi

Doğrudan yani direk saç ekimi anlamındadır. Normal saç ekimlerinde ekim yapılacak bölgeye kanal açma işlemi yapıldığından dolayı, donör bölgesinden alınan saç kökleri bekletilmek zorunda kalınıyor. Bu sistem ile kanal açma işlemi yapılmadığından dolayı alınan saç kökleri choi dediğimiz özel bir kalem içerisine saç kökleri tek tek yerleştirerek direk aynı anda hem kanal açma işlemi ve aynı anda ekim yapılır. Yani kanal açma ve ekim işlemi tek seferde yapılmaktadır.

saç ekim merkezi

Tıraşsız Saç Ekimi

Artık günümüzde saçlar kesilmeden, tıraşsız FUE tekniği ile saç ekimi operasyonu uygulanabilmektedir. Daha çok bölgesel dökülmelerde yani ön bölge veya sadece tepe (verteks ) bölgesinde dökülme yaşayan kişilerin tercih ettiği yada tıraş ettirmek istemeyenlerin tercih ettiği bir yöntemdir.

HAKKIMIZDA

Önce sağlık ilkesiyle, Saç ekimi ve Estetik alanında güncel ve en yeni teknoloji, konusunda Uzmanlaşmış doktorlarımız, tecrübeli akademik kadromuz ve nitelikli ekibi bir araya getirerek, tam teşekküllü hastanelerimizde, tam donanımlı ameliyathanelerimiz de 11 yıldır faaliyet gösteren Uluslararası sağlık hizmetini sunan bir kuruluştur. Saç ekimi ve Estetik uygulamalarında Uluslararası kalite standartlara ulaşıp ISO 9001-2008 sertifikasını alarak sunduğu sağlık hizmeti kalitesini tescillemiştir.

Ülkemize, yurt dışından sağlık turizmi amacıyla gelen misafirlerimize sağlık hizmetlerinin yanı sıra, havalimanından karşılama, konaklama, tercüman eşliğinde İstanbul’un tarihi ve kültürel zenginliklerini de görme fırsatını sağlayarak, konuklarımızı VIP kalitesinde ağırlamaktayız. 100’e yakın irtibat ofisleriyle dünya coğrafyasında hedeflenen bilinirliğe ulaşma çalışmaları ile kalite yolculuğuna devam etmekte ve JCI akreditasyon çalışmalarını sürdürmektedir.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Tam Teşekküllü Hastane

Ağrısız Anestezi

Güncel Teknlojiler

Güvenilir Steril

Oksijenli Saç Ekimi

7/24 Destek

BİZİ TERCİH EDENLER MUTLU.

Saç ekimi ve Estetik alanında güncel teknoloji, konusunda Uzmanlaşmış doktorlarımız, tecrübeli akademik kadromuz ve nitelikli ekibi bir araya getirerek, tam teşekküllü hastanelerimizde, tam donanımlı ekibimizle 11 yıldır faaliyet göstermekteyiz.